Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz randras #25892 üzenetére

    Jaja, ezt én is így csinálom. És sajnos volt már eset, hogy engem igazolt ez a hozzáállás. Most nemrég megjött egy csomag ami már 2 hónapja nem akart megjönni és refundot kértem. Azt most ki fogom fizetni. De van olyan is ami 3 hónapja nem jön, aug 28-án rendeltem, az már nyilván nem is fog. Ha nem indítok open caset és az eladó nem küld újat v nem ad vissza pénzt az bukó. Tudom senkinek nem élmény amikor ilyet indítanak ellene. Részemről a 43. napon szólok nekik, hogy ne haragudjanak, de:
    1. Elhiszem én hogy becsületesek és elküldték a csomagot.
    2. Ők meg értsék meg, hogy nekem 45 napom van az ebayhez fordulni gond esetén. És azt most meg fogom tenni. Ezt követően várok még két hetet, ha közben megérkezik a csomag lezárom az indítványt. Ha mégse érkezne meg addig:
    3. Újrapostázást nem fogadok el, ennyi időt már nem tudok várni, megvettem mástól. Teljes visszafizetést kérek. Ha megérkezik természetesen kifizetem újra.
    4. Amennyiben nem érkezik meg, nem tudok vele mit csinálni, elveszett. Legközelebb ha postáz legyen szíves nyomonkövethető küldeményként feladni.
    Érdekes mód trackinges cuccom még nem kóválygott el.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák