Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz HaaS #388 üzenetére

    Qva nagy ellenvélemény :)

    Igen, a csapattagok kiesnek a csatából ha leütik a HP-t nullára.
    -..na, hacsak nem HC módra vágysz, amikor az elesettek ténylegesen elesnek, eltemetődnek..és soha többé nem is találkozol velük, akkor megértem.

    Minden más esetben ez egy elfogadható megoldás..lényegesen jobb min a holtestek cipelése, vagy egy tömeges feltámasztás.
    Amennyiben vesztünk akkor a győztes fél tetszése szerint bánik az elesettekkel,...ahogy az mi is tesszük ha mi győzünk.
    Amennyiben csak egy csapattag is túléli a csatát, úgy az elesettek magukhoz térhetnek.
    Egyszerű szabályrendszer.

    Én spec pagonyelf harcossal nyomulok nehéz fokozaton, és sokat szöszöltem a taktikai beállításokkal így a legtöbb csatában magukra hagyhatom őket,..de a nagyobb összecsapásoknál bele-beleszólok. Bénítás-kiütés-fagyasztás-hálózás..stb-mellé harci kombók, átváltozások szintén bábmester módban.
    Egyenlőre nem érzem úgy, hogy jobb lett volna a legnehezebb fokozat.
    De a részletesen beállítható taktikai résszel nagyon meg vagyok elégedve, látszik hogy müködik...sőt jó látni hogy a csapat az én elképzeléseim szerint harcol, és mégsem bábként kell levezényelnem egy csatát.

    amennyiben ez gyakós játék, akkor a Baldurs Gate is az volt (Durlag tornya mondjuk)...vagy melyik crpg nem volt az.

Új hozzászólás Aktív témák