Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz 1nsan1ty #1271 üzenetére

    Szia!
    Dehogyisnem volt... Azon dolgozol. Az a műanyag egyébként levehető és cserélhető. Ha a körmöddel a tábla aljánál az aktív felületet fedő fóliát felemeled, akkor Te is láthatod :)
    Van átlátszó és átlátszatlan ezekből, az átlátszatlan van az Intuos3-on alapból, de ugyanannyi az átlátszó is, akkor tehetsz alá pl. családi fényképeket :)

    Az életben szebb, mint képen. Kicsit futurisztikus, viszont nagyon jó a gyorsbillentyűk melletti LCD kijelző.

    A tollat holnap fogom jobban letesztelni, úgyhogy majd írok egy összehasonlítást.
    Nekem a gyorsbillentyűk miatt mindenképpen bejön az új tábla, bár az is igaz, ezt kevesen használták eddig ki és valószínűleg a későbbiekben sem lesz másképp. Én a kijelző miatt kicsit izgulok, hogy a nagyobb igénybevételt hogyan fogja bírni, mert az eddigi táblák strapabíróak voltak, de nem is voltak rajta ilyen kis érzékeny részek....

    Ha valakinek egyébként képben nem jön be az Intuos4, a régiekre most kiárusítás van, úgyhogy addig tudunk rendelni, amíg a Wacom németországi raktárában még van....

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák