Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Busmann02

    tag

    Uraim ha már feljöttek a táblák közötti különbségek...
    majd 5 éve egy Trust TB4200-al kezdtem a digitalizáló táblákkal való ismerkedést...
    wacomot január óta bitorolok és a különbség már a wacom kipróbálásánál megmutatkozott...a driver probléma mentesen feltelepült az XP-re...mg a Trust csak második nekifutásra volt megbízható...
    kis baleset miatt megsemmisült pár nap után a Trust driver lemeze(eltört) kb 1,5hónapomba tellt mire találtam olyat ami a táblához megfelelt...
    Wacom weboldalra felnéztem...regisztráció és bejelentkezés után majd kibökte a szemem a letölthető driver és ahogy elnéztem időnként frissülnek is...

    nem vagyok profi grafikus...de azt hiszem majd egy év wacom használat után mondhatom hogy tudtam fejlődni,ami a 2 éves trust használat mellett nem volt elmondható...a toll bár nyomásérzékeny volt...és lehetett állítani nyomásérzékenységi határértékeket akár a wacomnál,de a hatás és a kényelmesség mégsem volt azonos...félóra használat után már fájt a kezem a Trust tollhasználatól,ha nyomásérzékenységet próbáltam kihasználni...
    Nemsokkal a garancia idő lejárta után lett 3 csík a tábla aktív felületében ahol a toll nem fogott,a rajzon is kihagyást produkált,vagy a két csík közötti részt(néhány cm) teljesen át is ugrotta és csak utána folytatta a vonalakat...

    Szóval nemkívánok senkit sem befolyásolni választásában,mindneki érzi h mire van szüksége...én éreztem hogy kell egy új rajztábla és addig kutattam amíg rá nem találtam egy bamboo-ra...
    végezetül egy ma kb 5órás munka,ami hozzám laikus firkászhoz képest szerintem már elég elfogadható Mű....

    Üdv Busmann

Új hozzászólás Aktív témák