Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frutom

    csendes tag

    Sziasztok!
    Januárba "megrendeltük" a Lan-os Diginetet.Azt mondták 3 héten belül bekötik.Másfél hónap után jöttek is (ráadásul csak azért mert valaki lemondta és akkor már beugrottak hozzánk), de nem érdekelt örültem hogy végre bekötötték.Persze a netet nem tudták ők megcsinálni nekem kellett csak kifúrták a falat, behúzták a kábelt és ennyi.(Meg otthagytak egy modemet ami össze van szik szalagozva mert leugrik a teteje mindig)Első speedtest mérésnél beis jött az ígért sebesség.Másnap örömmel jöttem haza az iskolából mondom netezek egy kicsit esetleg játszogatok.Szomorúan tapasztaltam, hogy a kapcsolat folyamatosan szakadozik/belassul de
    úgy percenként, így élvezhetetlen a net.Azóta is ilyen, bár este 10 után úgy aránylag használható.Nem tudom számít-e hogy csomagot rendeltünk. 2db tv-s "modem" és egy netes.Ezt ők úgy csinálták meg hogy van egy főmodem a számítógépen abból jön ki a net és abból jön ki a 2db Tv-s modem(azt hiszem dekódernek hívják).A modemnek a típusát nem tudom csak annyi van ráírva hogy ZTE és 2db kínai jel mellette. Reset, áramtalanítás megvolt már.A gépben sem lehet hiba mert Laptopon is kipróbáltam a netet de semmi.Nálam lehet a hiba vagy esetleg a Diginél?Ha van valaki Vecsés közeli hasonló tapasztalatokkal vagy valakinek van megoldása azt köszönöm.
    Tomi(Vecsésről)

    Ui.A csomagban van háztelefonvonal is amit nem használunk.
    Kép speedtestről most(a Print Screenen a sebességnél látható hogy szakadozik a net):

    A letöltés sebessége 110 Mb/s egyébként, csak megint hülyéskedik a net.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák