Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz Sisco2 #108967 üzenetére

    Mondjuk én most a 4K-s tévén nézek Amazon Prime-on 4K-s tartalmakat, néha meglep, hogy mennyire ugrik fel:

    Persze ehhez is elég a 250-es... mert nem folyamatosan ugrik fel, hirtelen lekap egy nagyobb részt a Stream-ből aztán újból ... De ha többen is néznek folyamatosan 4K-s streameket akkor már kevéske lehet a 250... bár tény, hogy szerintem kell 4-5 ilyen stream, és még akkor is szerintem folyamatosan nagy forgalmaz generál, és nem ilyen "peek" értékeket. De a nyomi kis IPTV-s 10 Mbps-os FHD-hoz viszonyítva azért látszik a nagyobb étvágy.

    #108968trec12: Sőt nem is biztos, hogy kevesebb lenne a költsége... mert az EFI-k jelentős része nincs otthon. Volt egy ismerősöm, még a 2000'-es években elment otthonról - kőműves volt - aztán tolta a torrentezést a gépe még nem volt otthon. Ma szerintem ez már nem jellemző, mert tényleg megvan Streamen amit akar... ráadásul nem kell várnia órákat neki egy filmre ... Bár nem tudom azóta mit csinál, mert egy várossal arrébb költöztem :D

    #108970Dragon3000: Az is elképzelhető. De még akár az is ,hogy ilyen ügyfélmegtartós speciális csomag... ha le akarja az EFI mondani, akkor belengetik neki ezt az opciót... De külön nem lesz rendelhető.

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák