Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    Sziasztok!

    Hamarosan lehet (valószínű) váltanánk a Telekomról Digire.
    Jelenleg van egy STB egység, belső vinyóval, tehát a saját szoftverével tud felvenni (és ugye közben egy másik csatornát meg nézni is lehet).

    Viszont Diginél nem nagyon látom a média eszközöknél a leírásban, hogy egyáltalán van-e olyan, ami képes felvenni (megállítani, stb) az adást: [link]

    Nem írják, vagy ez tényleg egy sima DVB-C tunerként funkcionál csak?

    Milyen megoldás létezik ahhoz, hogy mégis felvegyem / megállítsam az adásokat? Ez lenne olyan kényelmes (integrált, egyszerű, gyors), mint amilyen most a Telekom saját megoldása? Jelenleg elég kényelmes, hogy elég megnyomni a Pause gombot, ha épp ki kell szaladnom valamiért, esetleg műsorújságban böngészve megtetszik valami s nyomok egy felvételt (aztán majd felveszi), netén visszatekerjek egy nézett műsort pár perccel korábbra.
    Lenne erre lehetőség, vagy mikről kéne lemondani egy 3rd party eszköz, vagy egyéb megoldás esetén?

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

  • harry

    veterán

    válasz bksgbr #34594 üzenetére

    Köszi az infókat!

    Nekem nem furcsa, jelenleg is kb. így zajlik, annyi, hogy most havi 1000Ft a felvevős beltéri egység (felvételi opció nélkül egy box ingyenes). De akkor ehhez adnak merevlemezt is, vagy azt már nekem kell elintéznem? Meg valahol mintha azt írták volna, hogy ha felveszek egy adást, akkor csak azt nézhetem, ami meglepne, avagy most nem így van, két csatorna áll rendelkezésre (legalábbis úgy tudom, nyilván ha megy felvétel, akkor a megállítás / visszanézés az épp nézett csatornán nem működik).

    Ránézek majd a többi készülékre is, de alapvetően jobban örülnék egy 'gyári' megoldásnak.

    [ Szerkesztve ]

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

  • harry

    veterán

    válasz Watt25 #34599 üzenetére

    Köszi az infót. Második eset így rémlik, de lehet tévedek. Abból indultam ki, hogy akkor két felvétel menne, s szoftveres oldalon ez nem biztos, hogy lekezelt, bár jobb helyeken illene mennie valóban.

    Beszéltem most velük, hát elég gagyi a gyári box, az ügyintéző elmondása szerint kb. arra jó, hogy az épp aktuális műsorra nyomhatok egy felvételt, ezzel nem nagyon vagyok kisegítve (nincs megállítás, visszatekerés, időzített felvétel).

    Elsőre ennyi infó elég, majd jobban szétnézek akkor a korábban említett lehetőségek között...

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák