Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaroslav

    aktív tag

    válasz RoyBatty #46340 üzenetére

    Én is eléggé be voltam rágva a hétvégén, mikor szembesültem azzal, hogy a TV Go Spíler csatornáján nem adnak semmi Premier Ligával kapcsolatos műsort.
    Ráadásul a My TV Telenor is megszüntette a kedvező árú csomagját, amiben benne volt a Spíler...

    Szerintem az nem egyértelmű, hogy a mi lesz a Spílerrel a volt Inviteleseknél, mivel nyilván határozott idejű szerződés él a TV2 csoport és az Invitel között. Azt gondolom, lesz egy átmeneti idő, amíg a szerződés lejártáig, a volt Inviteleseknél lesz Spíler.

    Megértem a Digi-t, hogy berágott, hogy elvitték tőlük a Premier Liga jogokat (nem piaci alapon licitálva), de lassan el kellene gondolkodni, hogy mégis bevegyék a csatorna kínálatba a Spílert.

    Reménykedek benne, hogy most, mivel a Digi megvette az Invitelt, így a TV2 csoport az Inviteles szerződés lejárta után bukja az Inviteles Spíler előfizetőket (kb. 70 millió bukta havonta a TV2 csoportnak), és ennek fényében, talán egyszerűbben meg fognak egyezni a Digivel.
    Ez a Diginek is érdeke, mivel most, hogy bejött a képbe a Flip (4.000 Ft-ért havonta), az a Digi előfizető, aki Premier Ligát akar nézni, és elérhető neki a Flip, könnyen lehet, hogy átvált a Flip-re.

    Ha bevenné a Digi a csatornái közé a Spílert és Fox-ot, és HD-ben adná a Sport 2-t, akkor az elképzelhető legjobb szolgáltató lenne (legalábbis számomra)

    Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

Új hozzászólás Aktív témák