Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pjen

    félisten

    válasz Freezee #42531 üzenetére

    Van lehetőségéd UPC használatra?Ha igen én hagynám a DIGI-t.Egy HD boxal minden gondod megoldódna(nem horizon).

    [ Szerkesztve ]

  • DonMaster

    addikt

    válasz Freezee #42531 üzenetére

    ha néha figyelnél is, akkor tudnád, hgoy nem csak rád céloztam.
    más részröl meg igen napi 5percbe kerülne beálitani hogy ma ezt emg ezt vegye fel, én ere céloztam idöráforditásra.
    pénzráforditásnál meg, box-ra de te már ráköltöttél 240e ft-nál is többet és még mindig nem tudtál egy olyan boxot venni ami képes ara ami kell neked pedig létezik, oké elsöre lehet hogy itt is sokan benézétk az igényeidet rendben és olyan boxot vettél de mennyi is volt 40e +15e vinyo, azota már még 200e elköltötél mire is biztos nem kábelre, mert az durván 500ft métere a jobbnak.
    van box ami képes arra amit te szeretnél ami képes internetröl lefrisiteni az epg jét és ugy inditani a felvételt.
    ami képes kulcsszo szerint felvenni, igen létezik ilyen de enm 40e ért, persze pénzbe kerül de azt az elején is lairta itt mindenki hogy a Digi fapados etéren. DVB-C ami jobb mint az iptv .
    páran irtak valami 80e ft-os boxot ami képes ara amire neked kell ennyi, probáld ki ad el a mostani ketöt és ved emg belöle azt, persze ez is idö de én ha venni akarok valamit ami vel valamit szeretnék tenni akkor érdeklödök, és nem cska itt hogy a Diginél ez müködik és mit javasoltok hanem akár más forumon vagy egyenesen a gyártotol is, és ha mindenhol pozitiv vissza jelzészt kapok akkor megveszem ennyi.
    ' probléma van amimiatt Bocs, de alábecsültök az igényeidet itt amikor megkérdezted melyik képes rá, és igy belettél szivatva, ennyi . ted tul magad rajta már itt mindenki tudja mi az igényed, lett ir ara az igáynre adot példa is hgoy melyik képes rá vagy mi képes rá több is, probáld meg ennyi az egész-.

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák