Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz Dare2Live #4456 üzenetére

    Sziasztok!

    Eddig talán csak a legelején írtam ebbe a fórumba, akkor még gondolkoztam alternatívaként a digi tv-n az olcsó ára miatt, de hamar el is vetettem az ötlet, mert nem volt szimpatikus az a megoldás, hogy a tv-n egy csatornára állítom a műholdvevőt, és onnantól kezdve csak a műholdvevőn tudok csatornát váltani :(
    Azonban egyre jobban terjed a digikábel szolgáltatás, vagyis a kiépített kábel tv rendszer, ami valódi alternatívája lehet a többi kábelszolgáltatónak.
    Nekem ezzel kapcsolatban volna kérdésem. Ha ismeri, vagy előfizetett már rá valaki, megosztaná velem a tapasztalatait?
    Ezen kívül a kábel tv mellé a Digi cég is bevezette az internet szolgáltatást, ami ahogy Dare2Live is írta feltűnően olcsó, ami több mint gyanús. Természetesen a cég a telefon bizniszből sem akar kimaradni, ami havidíj nélküli szolgáltatás, viszont még a hálózaton belüli hívás is percdíjas szemben a UPC hálózaton belüli korlátlan (én egyszer 1000 percet beszéltem egy hónapban a számla szerint; legalábbis ennél nem ment tovább a számláló :D) és ingyenes beszélgetéssel. Amikor utoljára néztem a hálózaton belüli beszélgetés akkor még csak 1.-Ft/perc volt, ez mára már 250%-al drágább, ami kevésbé szimpi...
    Az internet árak viszont nem változtak, a legkisebb csomag a 10Mbit/sec 2500.-Ft-ért! Ez megegyezik a UPC jelenlegi Silver csomagjának a sebességével? Ha igen, miért ilyen olcsó ez, vagy olyan drága az?
    Alapvetően hova tart a Digi TV KFT, és milyen reális esélye van a piacon?
    Én úgy tudtam, a Digi TV Román cég, de a honlapon ez áll: „Cégünk, a DIGI Távközlési és Szolgáltató Kft. (korábban: Egyesült Magyar Kábeltelevízió Kft.) 2000-ben alakult, hat kisebb kábeltelevíziós cég összeolvadásából.” Erről már volt szó a topic elején? Ha nem, valaki tudna bővebben mesélni erről? Kik voltak ezek a cégek, és miért terjedt el itthon, hogy Román származású cégről van szó? Ami tény, Erdélyben is jelen vannak…

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz malacyka #4466 üzenetére

    Köszönöm szépen, nekiállok olvasni :D :R
    Ha ezek után marad még kérdésem, ismét vissza jövök :))

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák