Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghostface

    senior tag

    válasz ripla #8614 üzenetére

    Tegnap olvastam itt hogy neked nagyon nem akar összejönni a WT3 capstone dungeon. Én ma értem a játék végére, első utam oda vezetett és pár próbálkozás után simán meglett. Csak azért írom, mert én is melee rogue -ot játszok és így elnézve ezt a képet nem értem a koncepciót az általad használt buildben...
    Miért használsz, Blade shiftet, Caltropsot, Shadow step-et, és miért nincs Ultimate képességed vagy bármi ami véd téged?
    Ne értsd félre nem kötekedés, lehet hogy te érted a lényegét.
    Én ezt a buildet használom:
    Trap build
    A Puncture-t csak akkor használom ha éppen nincs energym, amúgy Poison trap + Death Trap, Shadow Imbuement, és Flurry vagy Twisting Blades. Utóbbiból mindig azt használom amelyiknek az aspectje rajta van valamelyik cuccomon.
    Flurry damages enemies in a circle around you and deals [8-15%] increased damage
    Twisting Blades orbit for a short time after they return to you, dealing 10% of Twisting Blades’ return damage per hit. Based on the distance the blades returned, the orbit damage increases up to 20% of the return damage.

    A Dark Shroud felfog valamennyi sebzést és ahhoz is van aspect hogyha leütik rólad akkor robban. Energyt kapsz a Shadow Imbuement-ből az Ultimate Trapből, Innervation passzívból. Így szinte mindig tudsz Flurryt, vagy TB-et használni, és a csapdákat is elég sűrűn pakolhatod.
    Az egyetlen hátrány hogy nincs semmi menekülő skilled, szóval minden támadást ki kell mozogni, de majd ráérzel.
    Próbáld ki ha gondolod, és majd írd meg a tapasztalatodat.

    PSN: Nifty_Ghostface

Új hozzászólás Aktív témák