Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz MegalodonS #96485 üzenetére

    Innentől kemény találgatás lesz. :D
    Vedd figyelembe, hogy nem kiegészítő, nem jön új act, stb. Szóval kb. annyi melójuk lehet vele, mint annó a Crusival (tudom a RoS tartalmazza, de most konkrétan kari-kari munkamennyiségre gondolok).

    Lehet lassú a 3-4 szezon 1 DLC, de most a Blizzről beszélünk, a RoS óta nem volt komoly, fizetős tartalom. Gondolom a Nekro teszt is lesz az új üzleti modellre (Diablo - DLC).

    3-4 szezon majd DLC... mint írtam kevesebb meló, és ha jól csinálják megveszik az aktív játékosok, esetleg az inaktívak is visszajönnek. Ha jó lesz, adja magát a következő, és miért ne lehetne pl a Druid? Azt is sokan hiányolják. Így újra kijátsszák a régi D2-ősök nosztalgia faktorát. Aztán lehet 3-ik már nem is kell, mert benyögik majd, hogy már dolgoznak a Diablo 4-en (ez 2018 vége, Blizzcon). Ekkor már nemigen csinálnak új DLC-t, de még fogják támogatni a játékot, a D4 megjelenése után már kevésbé, menjenek át rá az emberek :) Ekkor már ott járunk, hogy a 2012-es Diablo 3 életét a 2 DLCvel + 2 évvel kitolták, 2019-2020 körül már a kutya se játszik vele, csak a D4-gyel, mert addigra csak kijön még az ő tempójukban is. :D

    (#96486) JSaN: Nem tudom. Nem ismerem az SC heroeseket. Miből állnak?
    A kiegnek jelenleg 20 EUR az ára. Szerintem alatta kell lennie majd.
    Amúgy mindegy, én nem adok ki bármekkora összeget. Annyit nem ér nekem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák