Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Sárpac #85437 üzenetére

    Mindenkinek mast jelent a kihivas ebben a jatekban de te meg en mindig is egyet ertettunk abban hogy az SC monkkal nem konnyu jatszani, es ettol igazan elmeny.. nem is tudom melyik build volt utoljara ami ilyen "technikas" volt.. anno RoS elott talan a spike trap DH volt olyan ahol ezt ereztem hogy itt minden mozdulatnak van jelentosege.

    En se ertem milert nyulnak hozza.. kivalo build, jol mukodik, megfelelo support, gear es para level mellett lehet vele menni 80 felett, de mondjuk a casual reteg mint te meg en is eljut vele 75-76-ra mondjuk, ami sztem ebben a Seasonban teljesen jo eredmeny volt.

    Ahelyett hogy szenne nerfelik ide kene hozni a tobbi kaszt min. 1-1 buildjet, meg a Thornst, meg egy +50%-100% sklillbuff a HOTA barbinak es az se "verezne el" az SC-vel szemben.. Nem hiszem el hogy a wizardot meg a DH-t mondjuk nem lehet ide pozicionalni legalabb az egyik szettel a harombol.. Basszu mi olyan nehez ezen, van X tafnesze a monknak, meg ut masodpercenkent Y critet es azok ekkora tol-ig tartomanyban vannak. Ez innentol matek.. fogom a DH-t es addig finomhangolom amig azt nem latom hogy egy 75-os GR-ben ugyanugy atlag 2,5 perc alatt uti le az RG-t.. kesz is a patch..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák