Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Edge #73345 üzenetére

    Tegnap "why not?!" felkialtassal fogtam a monkom, rahuztam egy Unity-t es gondoltam naivan megyek egy olyan GR40-45-ot szoloban mert amugy siman kepes ra a gear.. de hiaba a jobb gear, meg hiaba range kari lett a monk valamilyen szinten, meg hiaba lett jo mobsuruseg, ugyanaz a szenneszopatos tema van, hogy berakott az ajtoba kezdesbol 2 db act5-os meteoros elit packot ilyen jailer vortex mortar frozen reflect kombinacioval, aminek eredmenye az lett hogy leave game. Megprobaltam meg 2x (isten latja lelkem nem adtam fel elsore..) de kb ugyanez.. a harmadiknal haladtam fel riftet ugy hogy otthagytam 2 brutalis elitet es csak trashre harangoztam, ott el is huztam kicsit amikor jott a frozen vortex reflect elit es sem hozzaerni sem otthagyni nem tudtam..

    Ugyhogy minden tiszteletem azoke akik szolo GR-eznek es ebben talaljak meg a kihivast, de meglatasom szerint a 40 feletti GR tovabbra is kizarolag arrol szol hogy van 1 support WD meg egy Cruz es 2 dps karakter, es bamba tekintettel, szajunk szelen pici nyal kicsordulasaval, unott kattintgatassal leagyaggalambloveszetezzuk az allora fearelt terkepet, aztan amikor odaderunk cirka 7-8 perccel ido elott a GR bosshoz akkor vagy igen vagy nem. Szamomra ezen a ponton nincsen tovabb szolo GR.. es szerencsere nem is vagyok raszorulva..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák