Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VanDaal

    csendes tag

    válasz Horbal #23175 üzenetére

    Köszönöm neked is a tanácsokat!

    Nem szeretném, hogy okoskodásnak, vagy kötekedésnek tűnjön, de a jelenlegi gearrel 52% chc-m van, ha pedig kicserélem a sisakot IK-ra, akkor 58%. Ez azért szerintem nem olyan kevés, csak mostanában inkább a Mempót használom a több vit és all res miatt. Annak idején azt olvastam, hogy 54% chc-val HotA builddel már 100%-ban kritikus ütések jönnek, és az már elég mindenre.

    A chd valóban nem túl sok. Jelenleg 410, kőcsere után lesz 430, Skornnal pedig 466.
    Amuletet épp az előbb cseréltem 50-ről 63 chd-sre. Illetve mainhand fegyvert próbálom majd socket+chd-sre cserélni, ha találok jó áron egy megfelelő darabot. Gyűrűkről sajnos nem tudok többet beszerezni egyelőre a keret szűkössége miatt.

    Tough As Nailst most lecseréltem Superstitionra, és egyelőre tetszik. Fury töltési gondjaim egykezes fegyverekkel nincsenek, és így az 5,6% LS is elég MP6-ra. Később ez lehet változni fog...

    Ezzel a builddel/gearrel milyen MP-n szoktál menni?
    Resist nem kevés, ha épp nem WW-zel?

    (#23176) corvette

    Overpower lehet, hogy jó, de nem akarom néhány másodpercenként nyomkodni, túl kényelmes típus vagyok ehhez :)
    Ezért jó a barbár, mert a legjobban bírja a z ütést, és kevesebbet kell menekülni, kapkodni vele, mint egy törékenyebb karakterrel. Ezt a kényelmet pedig személy szerint nem szívesen adnám fel.

    [ Szerkesztve ]

    Diablo 3 - VanDaal #2403 / WoT: VanDaal

Új hozzászólás Aktív témák