Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frenkdrebin

    csendes tag

    válasz vendingo #11962 üzenetére

    Köszönöm a lehetőséget. Felveszlek, ígérem nem sokat zaklatlak. Mivel nős vagyok és jön a gyerek is ezért a játékidő nálam meghatározhatatlan de egyszer csak elcsíplek majd :) Néztem Gorniék videóit is szívesen mennék velük egyszer egyszer de azt hiszem ahhoz még kicsit combosodni kellene a békahordozónak. Úgy döntöttem hogy kicsit feljebb viszem a CHC-t és valami lassabb fegyót keresek CHD+soc és ott megállok. Az álmom mondjuk egy manajuma bökő sockettel de ez elég elérhetetlen kivéve ha találok egyet. Kérdezték tőlem mivel új vagyok mi a véleményem az OP NOP témáról. Mivel minden karakterből van hatvanasom és a barbival haladok a legkönnnyebben (tizede a gearje a WD-nek) MP5-ön ezért szerintem van az OP megállapításban valami. DE erősen gear függő azért. Én pl. monkkal értem el először infernót de rájöttem hogy tök béna vagyok hozzá. A WD volt amit félbehagytam és az utolsó volt ami LV60 lett. Mivel D2-ben summ necro volt a main (persze volt OP hammerdin is :) ) valahogy ez áll hozzám a legközelebb. Amúgy ele dudut akarok :D

    frenkdrebin #2705

Új hozzászólás Aktív témák