Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Villantl

    csendes tag

    válasz Doresz #12372 üzenetére

    A többiekkel szemben én nem hiszem, hogy meleg napokon normális, hogy olyan meleg, hogy nem tudod ölbe venni!!! Gondolom sokat használod ölbe, ágyon,,,

    Nekem egy inspiron 6400 van 2+ éves és kb. fél éve vagy kevesebb nagyon kezdett pörögni a venti és melegedni a cucc, akkor egyszer megpróbáltam az alján lévő szűrőt kitisztogatni(csak alulról ecsettel, mert sok szösz volt ott).

    Kicsit jobb lett egy ideig!

    Megpróbáltam szét szedni, de megbuktam vele és akkor feladtam. Ma megint nagyon idegesített, hogy meleg és akkor kezdtem kutakodni(ekkor akadtam a te hozászolásodra is).
    A dell support oldalán megkerestem a szerviz manuált és annak segítségével szét dobtam és meg is találtam a hiba okát a venti és a borda között fullra tele volt szösszel amit felszívott a már említett helyekről és teljesen eltömítette a bordákat és lefedte a venti kimeneti nyílását. Csodálom, hogy nem gyulladt meg!

    Sajnos eléggé meg kell bontani(legalábbis az enyémet meg kellet, bill., displ. hdd, dvd) ezért, ha nem vagy műszaki szaki, akkor azért nem javaslom, hogy neki állj, de egy bármilyen műszaki ember, aki szedett már szét finom elektronikát (mobil, számítógép, diskman, walkman, dvd) a leírás alapján meg tudja tenni. Bár egy kis figyelmesség kell mert drága dell-es support kihagyott egy két apró lépést, de nem komoly, odafigyeléssel megoldható, nekem pl. elfelejtették odaírni, hogy a DVD meghajtót is ki kell szedni...

    Persze szervizbe is elviheted, sőt ha nincs a közeledben műszaki szaki, akkor inkább ezt javaslom, nehogy tönkre tegyél benne valamit, mert akkor az drága mulatság lesz!

Új hozzászólás Aktív témák