Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aftermathe

    csendes tag

    Sziasztok!

    A problémám a következő lenne:
    Előrebocsátom hogy friss Dell tulajdonos vagyok, előtte egy Lenovo T500-om volt.
    Szóval sikerült elég olcsón hozzájutnom egy céges Dell Latitude E6520-as géphez. Újratelepítettem az egész rendszert, és teljesen rendben működik minden alapjáraton. A gondom ott kezdődött hogy szerettem volna az alap integrált Intel-es "videokártyáról" váltani az erősebb Nvidia-ra. A driver telepítő azt mondja hogy nem talál hozzá megfelelő hardvert. Váltani nem tudok, mert nem találok lehetőséget, ahol ezt megtehetném. (A Lenevonál ez egyszerű volt, simán lehetett váltani az energiagazdálkodásnál.)Eszközkezelő nem lát mást csak az Intel-eset. Megoldást egyenlőre sehol nem találtam, ezért 3 opciót látok magam előtt:
    1. Ez egy pofonegyszerű dolog és azért nem írnak róla, tehát csak én vagyok láma.
    2. Valójában ebbe a gépbe nem került "második videokártya" és ezért nem találom, vagy esetleg nem is Nvidia.
    3. Van valamilyen program, amit nem telepítettem, és azzal lehetne valójában váltani.

    A hivatalos Dell oldalról telepítettem a driver-eket!

    Előre is köszönöm a segítséget!

  • aftermathe

    csendes tag

    válasz somasz #41842 üzenetére

    Köszönöm a választ mindkettőtöknek!
    Még egy utolsó kérdés! Mivel a Dell oldala és a diagnosztika is csak Intel "kártyát" mutatott, ezért valószínűleg csak az van benne. Tehát lehetséges e tenni bele egy második videokártyát?
    Használnám játékra is és az Intel teljesítménye kicsit kevéske.

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák