Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enzahobi

    aktív tag

    válasz Shifty01 #38334 üzenetére

    Én csak az alapján maradtam ennél, hogy a gép normálisan ébredt alvó módból, nem fagy le ha a Caralystba belépnék stb (pl a hivatalos 14.2 lefagy ha a CCC-t megnyitom). Mivel végigpróbáltam minden lehetőséget amit talátam, és a hiba azoknál jeletkezett így egyedüli alternatíva csak ez a "tákolt" driver maradt. Nem érdekelnek az ilyen signózási ellenőrzések, ha elb@szom legfeljebb újrahúzom a gépet azt annyi, a windowsért sem a boltba mentem ;] Mellesleg a guru3d fórum nem rosszabb ilyen téren mint mondjuk az xda. Teljesítmény beli problémám nincs, FarCry, Grid 2, Crysis 3 mennek rendesen. Van benne egy kis rizikó faktor, de saját felelősségr mindenki azt vállal be amit akar, mivel nem találtam benne kivetni valót, merem ajánlani nektek is. Azt konkrétan nem tudtam meg hogy milyen hibákat javítgatott a készítő, valszeg előbbi topicocban beszéltek róluk, ennyire nem érdekelt, mert akkor már a 4. win újratelepítés után voltam:)

    (#38336) Atish19: -nekem speciel az Inteles nem kellett, pontosabb azt a dell oldaláról szedtem le, de mindenképpen kell egy Inteles driver a normális működéshez ;] és először az intelest aztán az amd-s drivert telepítsd, mert fontos a sorrend!

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

Új hozzászólás Aktív témák