Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kilozsul

    aktív tag

    válasz santamas #19446 üzenetére

    "Hallottam én is, hogy nagyon nem ajánlják az MSI-ket, holott nekem semmi bajom nincs az enyémmel."

    Kiemeltem a lényeget :) Sosem az határoz meg egy márkát vagy egy típust, hogy neked azzal az egyel mennyi bajod van otthon. Van aki azt mondja, hogy a samsung nyomtató az jó, mert neki az van otthon 3 éve és semmi baja. Kinyomtat vele átlag heti 5 oldalt és még sosem állt meg. Nekem itt a munkahelyen van 30 db, az egyik fele a kukában a másik javítás után olyan helyre téve ahol alig használják. Tehát a samsung nyomtató nem jó, mert az ui. kategóriás hp tízszer annyit bír. (nehogy nekiálljon nekem valaki itt pörögni a fenti példán :DDD )

    Ha valaki otthon használ egy laptopot napi 1-2 órát optimális körülmények között nyilván nem lesz baja. Aki melózik, hozza-viszi, autóban hagyja, télen hidegen, nyáron melegen, akkor annak sokkal nagyobb az esélye, hogy tönkremegy. És itt már kijönnek a különbségek. Ha valaki laptop szervízben dolgozik és 100 hibás laptopból 30 FuSi, 20 pedig MSI és csak 1 db Dell van, akkor nyilván levonja a következtetést...

    Ettől még nem lesz a Dell hibátlan, vagy az MSI rossz választás, de a tények makacs dolgok...

    Peace :)

  • doser0717

    aktív tag

    válasz santamas #19446 üzenetére

    Hogy nem lehet bővíteni, azt már sikerült hivatalos szervizben megtudnom. :)
    Az MSI-vel kapcsolatban pedig: én 4 éve ütöm/vágom az enyémet, túl van már a 22-23.000 üzemórán, ebből 3-4.000 komolyabb játék, a többi FM, többször leesett asztalról, műszerfalról - tehát kapott már rendesen és még semmi baja nem volt! Igaz melegedni melegszik, de eddig semmi probléma. Szóval a saját tapasztalataim alapján maximálisan meg vagyok elégedve az MSI-vel, csak már a 8600GT vga-t keveslem. Szóval a saját tapasztalataim alapján egyértelmű lenne az MSI, de valamennyire mégis elbizonytalanít a sok rossz vélemény. A fórumokon meg... - mindenki azt isteníti amit árul!
    De amennyire utánajártam, a DELL xps az egyetlen alternatíva. - ezért vagyok itt!

    Ezt a dokkolós témát is néztem, de pont azért kell erős laptop, mert állandóan mozgásban vagyok és még azt is cipelni... Arról nem beszélve, hogy mivel az xps-t nem lehet dokkolni, maradna a Latitude, amiből az igényeimnek megfelelő szintén 300.000 + 20.000 egy olyan dokkoló ami fogad vga-t + maga a vga még Isten tudja mennyi?!? Annyiból meg már van Alienware is... - szóval ezt a lehetőséget kizártam.

    Igazából azt lenne jó tudni, hogy 4 évvel ezelőtt az akkori kínálatban mennyire számított komoly vga-nak a GeForce 8600M GT és ehhez képest milyen szinten van a mai kínálatban a GT555M.

    i20N, Surriento, GBS 57

Új hozzászólás Aktív témák