Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz No.01 #14399 üzenetére

    szerintem sajnos nem ér ennyit a 1557. Főleg úgy, hogy a core szezon csak most indult be a noteszgépek piacán, lesz ettől jobb ár érték arányu cucc is.
    Szép s jó az i7, de a 4570 egy vicc mellé. Látszik, hogy a kezdeti core-lázat akarták meglovagolni és türelmetlenek voltak, nem tudták megvárni az uj vga kat. Hiba.

    A fullHD felbontáson is érdemes elgondolkozni, bevallom istenesen, engem egy fullHD 1555 nem ejtett padlóra, szép a kijelző az tény, de ekkora méretben olyan picik a pixelek, hogy közel sem azonos a fullHD élmény mint egy tvn - egyszerűen nem látsz olyan részleteket a pixel méret és a nézési távolság miatt, mintha kikötnéd tvre. Munkára meg egyszerűen használhatatlan szerintem, irtózatosan aprók a betűk, folyamatosan erőltetned kell a szemed, hogy egy total commandert olvashass. A windows beállitással való trükközés javit valamicskét rajta, de ezt érdemes mindenképp leellenőrizni, helyben, hogy win 7 alatt mennyire olvasható a 25%os nagyitással a tálca stb pl .

    Én 190+ áfa (vagyis kb 50-60 ezerrel olcsobban) elgondolkoznék egy sonyn, igaz hogy csak 1366x768as felbontás (bőven elég 15 collra, hidd el) viszont core i5 ös proci és 1 gigás 5650 szériás vga (asszem van olyan amibe nv 330m is), ami azért kiegyensúlyozottabb, mint egy i7-4570 páros, és tvre kikötve ugyanugy lehet élvezni a fullhd élményt.

  • Rocko007

    aktív tag

    válasz No.01 #14399 üzenetére

    Szia!

    Semmivel sem rosszabb az xps hűtése, mint a studio-nak. Csak én vagyok olyan aberált, hogy módosítgatom a gépem hűtését/teljesítését. Ha tudsz várni, készül egy Studio XPS átfogó teszt, a megfogalmazódott kérdések alapján. Lassan haladok az írással, próbálom részletezően megoldani.

Új hozzászólás Aktív témák