Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibi666

    senior tag

    válasz stevve #13576 üzenetére

    ilyenről még nem hallottam, és nincs ilyen funkció az energiagazdálkodásnál.
    bebootoltam vele egy linux cd-t, gond nélkül ment, igaz folyton használta is a meghajtót, nem engedte kiadni a lemezt. megírja a dvd-t is windows alól, miután észrevette. ha megnyomom a kinyitó gombját, megjelenik a sajátgépben, de nem nyitja ki. másodszori nyomásra nyit. ha beteszem a lemezt, de nem használom, akkor kb fél percig még látszik a sajátgépen, majd eltűnik.

    eszközkezelőben is csak ilyenkor látszik. töröltem a drivert, feltette újra a windows, semmi nem változott. firmwaret nem tudok frissíteni, mert a frissítő is csak akkor látja mikor a windows, azaz ha van benne lemez, akkor kis ideig. viszont kéri, hogy vegyem ki a lemezt, csak utána frissít. ha kiveszem, akkor meg eltűnik az eszközök közül és lefagy a frissítő program.

    dos alá meg nem tudtam bebootolni, mert az istenért sem sikerült bootolható pendriveot létrehoznom. damn small linuxot tettem pendrivera, de az nem látta a wifi chipet, nem tudtam winet szedni hozzá. majd azt akarom megpróbálni, ha dosos bootolható pendrive végképp nem jön össze (dosos firmware updater is van hozzá), hogy egy ubuntut felteszek pendrivera, arról bootolok és wine alól frissítek firmwaret a windowsos telepítővel. egyszerűen már nem tudok mire gondolni, hogy mi lehet a baj. ha látja a gép, ír, olvas rendesen, a windows7 is erről települt.

Új hozzászólás Aktív témák