Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antimatrix

    tag

    Kajszibarack eladó termelőtől:

    "nagyszemű" - fajtát ne kérdezzetek étkezési fajta - 490Ft/kg

    Rózsabarack - inkább lekvárnak dzsemnek - kisebb termés de finom - 440Ft/kg

    Szombaton tudok "bevinni belőle" - kérem a vásárlókat lehetőleg ne 1kg tételt vegyetek belőle

    adok "kóstolót belőle" ezt fáról szedik!!!! :C nem permezett :K

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Kajszibarack eladó termelőtől:

    "nagyszemű" - fajtát ne kérdezzetek étkezési fajta - 490Ft/kg

    Rózsabarack - inkább lekvárnak dzsemnek - kisebb termés de finom - 440Ft/kg

    Szombaton tudok "bevinni belőle" - kérem a vásárlókat lehetőleg ne 1kg tételt vegyetek belőle

    adok "kóstolót belőle" ezt fáról szedik!!!! :C nem permezett

    3kg "rendelve"
    még van belőle pár kg-nyi mennyiség lehet venni és vinni

    HArdver:
    van összesen 4db Micro SdHC kártya
    Kingston Micro SDHC 4Gb CL4+adapter 1db bontatlan új ------------ 1,75k - -1db eladva
    PHILIPS Micro SDHC 8Gb CL4 + 1db bontott új --------------- 2,4k
    PHILIPS Micro SDHC 8Gb CL4 +adapter + 1db bontott új --------------- 2,4k
    Kingston Micro SDHC 16Gb CL4 + 1db bontatlan új --------------------------4,75k - eladva
    Kingston Micro SDHC 32Gb CL4 + 1db bontatlan új --------------------------9,85k

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Keresek
    XEROX Docuprint M750-s

    nyomtatót vagy hozzá alkatrészt

    Igy néz ki: M750

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Eladó:

    Videokártyák:

    ASUS GT210 1Gb DDR3 LP V2 - Passziv hűtés - 5,9k
    HDMI+DSUB+DVI
    -oem 3 nap gar

    #2
    ASUS HD4770 FORMULA 512MB Dobozában - 14,77k
    Gari 1/5 hónap
    Debrecen MMT tower

    konkrétan eta

    #3
    ASUS HD4850 512Mb Glaciator hűtés + DVI átalakitó
    HD4850

    3nap gari - 12,985k

    #4 Coming Soon ASUS Hd5770 - DIRECTCU -Voltage Tweak - 1Gb Doboz

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Nokia 700-s telója T-mobile függő van eladó

    akinek van irjon privit

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Kajszibarack eladó termelőtől:

    Rózsabarack - inkább lekvárnak dzsemnek - kisebb termés de finom - 360Ft/kg

    Ringló szilva - ez hatalmas ellipszis
    - focistáknak - amerikai focilabda alkakú - 8-10cm magas 440ft/kg

    Szombaton tudok "bevinni belőle" - kérem a vásárlókat lehetőleg ne 1kg tételt vegyetek belőle

    adok "kóstolót belőle" ezt fáról szedik!!!! :C nem permezett

    még van belőle pár kg-nyi mennyiség lehet venni és vinni

    HArdver:
    van összesen 4db Micro SdHC kártya
    Kingston Micro SDHC 4Gb CL4+adapter 1db bontatlan új ------------ 1,95k - -1db eladva
    PHILIPS Micro SDHC 8Gb CL4 + 1db bontott új --------------- 2,4k
    PHILIPS Micro SDHC 8Gb CL4 +adapter + 1db bontott új --------------- 2,5k
    Kingston Micro SDHC 16Gb CL4 + 1db bontatlan új --------------------------4,75k - eladva
    Kingston Micro SDHC 32Gb CL4 + 1db bontatlan új --------------------------9,85k

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Ami a jégkorszak 4-ből kimaradt és a való világ része:

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Emberek robogóra fel mint látni fogjátok biztonságosabb mint az autó!!

    Robogó

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Őszibarack eladó termelőtől:

    Őszibarack sárga hús magvaváló - inkább lekvárnak dzsemnek - kisebb finom - 360Ft/kg
    Őszibarack sárga hús magvaváló - óriás 390Ft/kg

    Ringló szilva - ez hatalmas ellipszis
    - focistáknak - amerikai focilabda alakú - 6-8-cm magas 390ft/kg

    Fehér Szilva - kicsit érettebb mézédes ---------------------- 340ft/kg

    Szerdán tudok "bevinni belőle" - kérem a vásárlókat lehetőleg ne 1kg tételt vegyetek belőle

    adok "kóstolót belőle" ezt fáról szedik!!!! :C nem permezett

    még van belőle pár kg-nyi mennyiség lehet venni és vinni

    HARDver:
    van Micro SdHC kártya
    Kingston Micro SDHC 4Gb CL4+adapter 1db bontatlan új ------------ 1,95k - -1db eladva
    PLAT Micro SDHC 4Gb CL6+ (6MB/s) 2db bontatlan új ------------ 1,85k -
    PHILIPS Micro SDHC 8Gb CL4 + 1db bontott új --------------- 2,4k
    KINGSTON Micro SDHC 8Gb CL4 +adapter + 1db bontott új --------------- 2,5k
    Platinet Micro SDHC 16Gb CL6 + (6MB/s) + 1db bontatlan új ---------------4,75k -
    Kingston Micro SDHC 32Gb CL4 + 1db bontatlan új --------------------------9,85k

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Utolsó emberig: LAST...

    Bátraké a cseresznye: ONLY LOOK

    Tetkóban meg mindig áll a sor: sorbanÁLLás

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    S775 hűtést keresek

    vagy AM3-s procit + hűtőt

    akinek van irjon privit

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Gyalogosok másik szemszögből

    A Video csak 21éven felűli és jogositvánnyal rendelkező embereknek szól a többek csak saját maguk ellen vétenek (rossz karmát vozanak be) ha megnézik.

    Gyalog_ez_galopp

    [ Szerkesztve ]

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz PindurAnna #6661 üzenetére

    meleg só....
    és legalább 30 percig a só "gőzei" hassanak
    huzat esetén @gyhalál - csendes nem zugos szobában :DDD

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Eladó

    SAMSUNG 940NW 19" WIDE - 1440*900 felbontás -ezüst-fekete 14,94k

    Méret: 19" 16:10 képarány
    Felbontás: 1440x900 wide
    Válaszidõ: 5ms
    Kontrasztarány: 700:1
    Fényerõ: 300cd/m2
    Látószög: 160/160 látószög
    Képponttávolság: 0,285mm
    Színmélység: 16,2 millió
    Bemenetek: D-Sub
    Fogyasztás: 42W
    Szabványok: TCO'03
    Méret: 439x327.3x200mm(állvánnyal)
    Súly: 5,9 kg

    ASUS K53U
    Doboz + számla + garlevél + töltő leirás + gyáricd + bontatlan akksi!!!! 82,848k
    Gyárilag Win7 Home Premium van gépen 32bites + matrica az alján!!!!

    Tulajdnságok:
    AMD M780G Chipset -
    AMD BRAZOS E350 - 1,6 Ghz*2 mag /
    2GB DDR3 + 1 hely bővíthető
    /320Gb HDD
    ATI HD6310M -
    - HDMi és DSUB kimenet - VGa teszt:Left 4 dead
    3db USB 2.0 kimenet
    15,6" HD LED kijelző 1366*768 felbontás - Color-Shine (fényes)

    - ASUS gyári garjegy Mádiamarkt eredeti számla
    2014.08.30-ig garos - 23 hó garancia!!!!

    Angol link: K53U

    Beszámolás esetén:
    -asztali gépből lap+proci+ram+vga-t beszámolhatok -

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz mukibuci #7152 üzenetére

    Ez szép és jó "lenne" - gazdaságilag levezetve nem "éri+" csak van 1 kis<>nagy probléma ezzel
    akiknél annyi van hogy szó legszorosabb érdekében sem lehet számszerűsíteni azok "+győzik" azokat akiknél a "legkevesebb" van hogy ez nem éri meg gazdaságilag
    -akkor ott kell abbahagyni mert "győztek" is agyban és elég nagyban
    - mivel a "többség" azzal tud gondolkodni ami van a "fejébe" és ezt sem nagykanállal igy már a módja is korlátos az elképzelését inkább hagyjuk
    - "gondolkodóként" ennyivel meg vagy győzve akkor fogyasztói társadalmi "kúltura elég jó" asszimilációja hatásos volt
    - félmilliárdos iránycél között fix helyet "bérelni" - nincs free ticket maradjunk ennyiben tenni kell érte és messze nem ezt...
    -valamilyen folyamatnak "többlépcsős" hatása van azt nem kell ecsetelni semmikor sem
    ha az "első lépcső" - ha ez egyáltalán az!!!! - nem "káros " vagy "nem annyira hatásos" mint más már "agyakban megjáratott folyamat" nem jelenti azt egyértelműen ne is foglalkozzunk vele mert "hülyeség" - inkább ezt kijelenti az az....

    1 mondat az egészből
    "Ezt speciális technológiákkal felszerelt permetezőgépek végzik, felségjel nélkül, a háttérhatalom megbízásából és a bábkormányok támogatásával, határokon átnyúlva."
    - na ebben a mondatban "minden" van amit bele lehet tenni többszörösen összetett szerkezetben
    -van benne 1 tény ami elsőre talán jelentéktelen de ugye mindig a "kis dolgok" a "nagydolgok" és ebben az ""@gyon"civilizált világunkban" ha van és márpedig van és létezik ilyen akkor már mindjárt nem civilizált - ezt sokak vitathatják... - lehet irni rá és válasz is lesz
    -vagy nem NEKÜNK civilizált - ezt már nem vitathatják... - és a pont pont ott van ahol és aki ezt el tudja érni - ott már megvannak nem csak a tervek hanem technológiák és a "szükséges erőforrások"
    Többin lehet "vitatkozni" hogy ki miért hogyan...stb
    Egyszerű a válasz csak a kérdéseket kell jól feltenni:
    pl: Régen volt ilyen? Van most ilyen? - Kell ez ? -Enélkül a föld nem tud "tovább élni"? Megkérdeztek róla - vagy szavaztál róla valaha valamikor valahol - Téged?
    Ezekre a kérdésekre "IGEN"-nel tudsz válaszolni akkor Te tudatos vagy és IGEN mindenre jó döntést hozol és ez bármi is legyen az mehet tovább...
    NEM lenne a válaszod kérlek gondold "tovább"...

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz mukibuci #7163 üzenetére

    Valakinek igaza van az információs "túlterheléssel" kapcsolatban... cikkben is benne van de aki nem olvassa "végig"....
    Javaslat: csak így tovább ezzel még akárki akármire is viheti az "életben".... ;] ;)

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    keresek:
    használt -kihasznált Hp tintapatront
    HP 56 fekete
    Hp 57 szines
    HP 338 fekete
    HP 343 szines

    fizetség - sör bor csoki - (softver :) )
    - kábel (hardver)

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Eladó komplett konfig:
    AMD X2 5000 - 2x2,6GHz
    /MSI alaplap: MSI K9N6SGM-V
    /2GB - 2x1GB DDR2 KINGMAX 800MHz
    /WD 250GB SATA - tipuisa: WD2500AAJS
    /Gigabyte 8600GT - Zalman hűtős - VF700 a gyári zalman venti cserélve másik ventire!!!
    DVD író fekete SATA samsung
    EVER-POWER táp 375W 8cm
    Fekete ház 3 helyes

    ára:42500ft

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Eladó félkonfig:

    ABIT K9N Ultra (nforce570) - Pci-e +4ram
    AMD BE 2350e energiatakarékos proci 15-20W + hűtő
    1Gb KINGMAX 800Mhz DDR2

    egyben 10k

    Igény esetén ASUS 8600GT 512Mb aktiv hűtős VGA
    Tip: EN8600Gt MG/HTP/512M/A
    6,55k
    - VGA magában csak alaplap+proci kombó eladása után vihető

    egyben viszi az alkudhat

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Keresek Pascal programozásban jártas infóst -prog matekost

    a feladat:
    1 dobókockával dobunk 3x : A,B. C értéket
    Ax(2) négyzet + Bx +C=0 másodfokú egynlet mikor teljesül maradéktalanul
    akkor a program álljon meg ne dobjon többször

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz XtremLor #9160 üzenetére

    Keresek:
    VGA-VGA apa -apa kábelt
    DSUB dugó- DSUB dugó

    7,5m vagy 10m hosszban

    akinek van kérem irjon vagy hivjon!

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Keresek S939-s procit "kölcsönbe" alaplap teszt erejéig

    Lap a tulajé - ha működik kell neki a proci akkor - meg is "veszi" - kiprobálási ajánlat/ árat is kérek

    TV-monitor kombó eladó

    ORION LCD T16S - HD Ready Tv 16" + távirányitó

    2010,05,27 vásárlás

    1366*768 felbontás

    EUROSRACRT+HDMI+ KOAX + VGA bemenet

    árban 22,5eft

    Dobozában + blokkal leirással

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Kérdés:
    Telenor kínálatában lévő "olcsó okos" telefonok közzül melyik a legjobb ?
    - tudom ez relativ de mindekinek vannak elvárásai elképzelései
    - meg tudom várni mig betölt a készülék- vagy a készenlétből visszaáll - samsung S II nem veszek e miatt
    - egy procimag elég ha van köztök 50-100-200Mhz akkor értelemszerűen árfüggő
    - márka fan nem vagyok ha a saját márka gyártó jobb
    - kijelzőt lehessen "napfényben" olvasni - mivel "fénybenjáró vagyok" és a téli esték is elmúlnak - bár itt a "kormánynál" nem látok sok fényt csak "alagutakat gyertyával" az sem fényezésre
    - semmilyen "netes" belógatás nem érdekel nem ezen fogok "netezni" - monitort preferálom

    megbízhatóság fontosabb mint a "külcsin"
    Garanciában nem állnék sorba mert el tudom "kellemesebben" tölteni az időmet

    Akinek van jó/rossz szerviztapasztalata azt is szivesen várom

    -valakinek van és el akarja adni és még garis min 7,6 hónapot akkor nosza gépeljen 1 sort/1árt - ártani nem árt vele :D

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Eladó: ORION LCD T16S - HD REady Tv 16" + távirányitó
    ORION
    2010,05,,27 vásárlás

    1366*768 felbontás

    EUROSRACRT+HDMI+ KOAX + VGA bemenet

    árban 22,5eft

    Dobozában + blokkal leirással

    telenoros telefont vagy TAB-letet vagy- hardvert beszámolok

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Eladó retro dolgok

    GOLDSTAR Studioworks 76i 17" CRT monitor
    MUSTEK 600 II EP - párhuzamos port szkenner - + PP kábelt adok vele- Win Xp alá!!!!!

    2db REALTEK hálókártya
    - 300W noname táp 8cm 20p+P4P
    S478 alaplap lefogató keret!

    új dolgok
    2Gb MICRO SD kártya -adapter no-
    PLAT 4Gb MicroSD+adapter
    PHILIPS 16Gb MicroSD+adapter
    MAXELL 8Gb pendrive
    MAXELL 14Gb E100 pendrive - bontott MM gar

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz werszomjas #11321 üzenetére

    Itt mindenki nagy összevisszaságban van bankkártya és a bankszámlával kapcsolatban a 2 nem egy és nem ugyanaz
    az egyik fixdijas - ált /hó
    a másik pedig forgalmi -tranzakciós dijas

    javaslat:
    http://www.bankkartya.hu/?oldal=gyik&gyikcsop=kat1

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Eladó

    Mobiltelefon töltő Iphone-Ipad töltő 8,8k

    Power Bank 5600mAh - 4 részes töltéskilelzővel

    Capacity 3,7V/5600mAh 21Wh
    Input 5V-------------- 1A
    Output : 5V-------A

    ALUMINIUM LED HEADLAMP - fém burkolatú fejlámpa

    CREE Q5 50W LED
    3,7V akkumlátor benne és 230V töltő 9,9k

    Dunhill és éjszakai menőknek
    Autószerelők ill. villanyszerelőknek ideális karácsonyi ajándék

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Eladó:

    2*1Gb KINGMAX DDR 400MHz ram 7,6k

    félgép #1
    ASUS P4P800S-X S478 alaplap 2IDE+2SATA
    Intel Celeron vagy-vagy
    2,4Ghz/256/533
    3,06Ghz/256/533
    SPIRE ICEROCK halk hűtés
    2*256Mb SAMSUNG ram

    félgép #2
    ECS KM400-M S462 alaplap
    AMD Barton 2600+ + Arctic cooling 2TC hűtés
    AXDA2600KV4D
    +2*256Mb PQI ram
    NVIDIA FX5200 128Mb passzív hűtés

    HDD: 30Gb Maxtor Diamondmax 9

    SAMSUNG SYNCMAXTER 755DFX - 17"CRT síkképcsöves

    300W 8cm SOLARMAX tápegység

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Keresek

    S775 alaplap ami AGP és DDR1 ram megy bele

    akinek van kérem szóljon

    vagy aki most akar váltani
    Intel 965 chippes PCI-e alaplap ddr2 rammal - van amibe be tudom számolni!!!

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Gépfejlesztőknek:
    AMD részek:
    ASROCK K8Upgade-VM800 S754 (AGP + 2 slot + Int VGA/LAn/HANG)+ AMD Sempron 3000+ hűtés
    ASROCK AM2NF3-VSTA AMD AM2 (AGP + 4 slot + Int VGA/LAn/HANG)+ AMD Sempron 3000+ hűtés

    ASUS K8N S754 AGP DDR1 + Sempron 2600+ proci +hűtő

    Gigabyte MA- 52S-S3 Am2+/Am3 procik +AMD sempron 3000+ proci / AMD X3 435 proci + hűtő
    ATX PCi-e 4 ram slot 1IDE/4SATA

    MSI K9N SLI (MS-7250 ver 2.1) AM2 alaplap - 4ram slot 2db PCi-e ATX
    Intel:
    MSI PM8M3-V (MS-) S775 alaplap - 2ram slot 2db AGP mATX - int VGA/hang/lan + Intel Celeron 2,53ghz provi
    Intel 965 chipkészlet S775 PCi-e 4 ram slot

    Intel Celeron D 2,8Ghz/256/533 -

    Gépépitőknek:
    Gigabyte GA-H61M-S1 S1155 alaplap- 2013. árpilisig garis DOBOZ garlevél
    + Intel G840 proci +hűtő
    -akit érdekel S1155 hűtés van 1db új

    OCZ REaper Series 2*1Gb DDR2 5-5-5@2.1V - hűtőbordás ram
    KINGMAX 2*512Mb DDR2 800Mhz ram - párban
    KINGMAX 2Gb DDR2 800Mhz ram - - félig jégen -

    Barkácsolóknak:
    Intel Celeron D 2,66Ghz /256/533 - Sl7NV - lábelhajlott 2 sor - LÁBhiány nincs!!! 1 tábla csoki

    ASROCk P4Vm900-SATA2 S478 - pci-e alaplap
    ASUS A7N8X - AMD 1600 procival
    ASUS P4PE rev 1.03 proci - Intel 1700 procival
    SOLTEk 815PEX S370 P3 alaplap +proci 700MhzCELERON+ HYUNDAI 2db 128 SD ram - 3 tábla csoki

    P3 MALAY 866/256133/1,65V - Q030A376 -0054-Sl43J proci - 1 tábla csoki

    Gigabyte P4 Titan 533 - S478 ATX DDR1 ram + 1700Mhz Celelron proci
    MSI: K9VGm-V Am2 alaplap

    MSI K8N Neo V2.0 (MS-7030 ver 3.0) S754 alaplap - 2ram slot 1db AGP ATX

    - Videokártyák: AGP

    ATI 9600 sima/Pro/XT - 256/128/-
    EAGLE MX400 DDR 64Mb - hűtés megállt - pupos kondik - barkácsolóknak

    Nvidia 6600LE 256Mb DVI/DSUB/SVIDEO

    Pci-e:

    Sapphire HD 4550 512Mb DDR3 i - Low profil - Doboz gari 2012.12.31-ig világvége után 10 napig
    Sapphire HD 5450 512Mb DDR3 - Low profil - Doboz gari 2014.10.30-ig

    GALAXY 8800GT 512Mb DDR3 + ajándék 6PINES tápátalakitóval - kisebb kártyát beszámolok
    DVI + HDMi + SVIDEo kimenet - oem

    CHIEFTEC 500W GPS-500AB-A tápegység

    Monitorok:
    MEDION AKOYA P54011 - 20" Multimédiás Monitor
    16:9 - 1600*900 - 30W kisebb fogyasztás - 30000:1 / -beépitett hangszóró
    2013. 03.14ig garis 20Eft

    ACER 22" WIDE P221W - 1680-1050 - DSUB/DVI Feket Káva - nagyobbra rápótolok 24" WIDE a cél

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Gépfejlesztőknek:
    AMD részek:
    ASROCK AM2NF3-VSTA AMD AM2 (AGP + 4 slot + Int VGA/LAn/HANG)+ AMD Sempron 3000+ hűtés

    ASUS K8N S754 AGP DDR1 + Sempron 2600+ proci +hűtő

    Gigabyte MA- 52S-S3 Am2+/Am3 procik +AMD sempron 3000+ proci / AMD X3 435 proci + hűtő
    ATX PCi-e 4 ram slot 1IDE/4SATA

    MSI K9N SLI (MS-7250 ver 2.1) AM2 alaplap - 4ram slot 2db PCi-e ATX
    Intel:
    MSI PM8M3-V (MS-) S775 alaplap - 2ram slot 2db AGP mATX - int VGA/hang/lan + Intel Celeron 2,53ghz provi
    Intel 965 chipkészlet S775 PCi-e 4 ram slot

    Intel Celeron D 2,8Ghz/256/533 -

    Gépépitőknek:
    Gigabyte GA-H61M-S1 S1155 alaplap- 2013. árpilisig garis DOBOZ garlevél
    + Intel G840 proci +hűtő
    -akit érdekel S1155 hűtés van 1db új

    OCZ REaper Series 2*1Gb DDR2 5-5-5@2.1V - hűtőbordás ram
    KINGMAX 2*512Mb DDR2 800Mhz ram - párban
    KINGMAX 2Gb DDR2 800Mhz ram - - félig jégen -

    Barkácsolóknak:
    Intel Celeron D 2,66Ghz /256/533 - Sl7NV - lábelhajlott 2 sor - LÁBhiány nincs!!! 1 tábla csoki

    ASROCk P4Vm900-SATA2 S478 - pci-e alaplap
    ASUS A7N8X - AMD 1600 procival
    ASUS P4PE rev 1.03 proci - Intel 1700 procival
    SOLTEk 815PEX S370 P3 alaplap +proci 700MhzCELERON+ HYUNDAI 2db 128 SD ram - 3 tábla csoki

    P3 MALAY 866/256133/1,65V - Q030A376 -0054-Sl43J proci - 1 tábla csoki

    Gigabyte P4 Titan 533 - S478 ATX DDR1 ram + 1700Mhz Celelron proci
    MSI: K9VGm-V Am2 alaplap

    MSI K8N Neo V2.0 (MS-7030 ver 3.0) S754 alaplap - 2ram slot 1db AGP ATX

    - Videokártyák: AGP

    ATI 9600 sima/Pro/XT - 256/128/- 2k asima - 2,5K a 9600 PRo /a 9600Xt 2,9k
    EAGLE MX400 DDR 64Mb - hűtés megállt - pupos kondik - barkácsolóknak

    Pci-e:

    Sapphire HD 4550 512Mb DDR3 i - Low profil - Doboz gari 2012.12.31-ig világvége után 10 napig
    Sapphire HD 4650 512Mb DDR3 i - Low profil - Doboz gari 3 napig
    Sapphire HD 5450 512Mb DDR3 - Low profil - Doboz gari 2014.10.30-ig
    Sapphire HD 4670 512Mb DDR3 -hűtés mod - oem 3 nap gar
    Sapphire HD 5670 512Mb DDR5 -ARTIC AC2 hasonló hűtés - oem 3 nap gar

    GainWARD 8600Gt - 256Mb DDR3 - passziv hűtés -oem 3 nap gar

    GALAXY 8800GT 512Mb DDR3 + ajándék 6PINES tápátalakitóval - kisebb kártyát beszámolok
    DVI + HDMi + SVIDEo kimenet - oem

    Monitorok:
    MEDION AKOYA P54011 - 20" Multimédiás Monitor
    16:9 - 1600*900 - 30W kisebb fogyasztás - 30000:1 / -beépitett hangszóró
    2013. 03.14ig garis 20Eft

    [ Szerkesztve ]

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Anti-BUÉK:

    Boldog (windows95/98/98Se/Me/2000 /NT Sp6-s /Xp/Gyinta/Cseven/Makk 8-s ) Újrarakós Ésjavítós Kékhalált - még kivánni sem kell mivel minden honi és külhoni User és Júzer ezt csinálja legszívesebben Tavaly* és Idén is* ** ***

    * forrás a Jó Isten és a Pokol "káromkodási" regisztereiből törptént kiolvasás után nyert adatbázis
    illetve népies szájhagyomány útján kocsmákban/szórakozóhelyeke/baráti beszélgetések körében végzett-halott kiolvasás után nyert adatbázis ( pl aza kib@.....ott winfos XYZ már megint.......)

    ** Neurólógiai Intézetek Zártosztályán miért nem tudok "winfost felrakni" "baráti társaságok összejövetelei

    *** Miért Boldogok a Pingvinek tanulmány :B

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Eladó Micro Sd kártyák

    Micro SD+SD bazár leendő Micro SD tulajoknak 4gb/8gb/16gb

    van összesen 6db Micro SdHC kártya
    MAXELL Micro SD 4gb+adapter - használt kibontott - CL4 -------------- 1,73k
    PLAT Micro SDHC 4Gb CL6+ (6MB/s) 2db bontatlan új ------------ 1,85k -

    Platinet Micro SDHC 8Gb CL6 +adapter + 1db bontott új --------------- 2,95k
    Platinet Micro SDHC 8Gb CL6 +adapter + 1db bontatlan új --------------- 3,25k

    Platinet Micro SDHC 16Gb CL6 + (6MB/s) + 1db bontatlan új ------------- 4,76k
    Kingston Micro SDHC 16Gb CL4 + 1db bontatlan új --------------------------5,25k -

    SDHC kártya Difit gépbe - FULL HD videokhoz

    PHILIPS SDHC 16Gb CL10 (10Mb/sec ) + 1db bontott új --------------- 5,75k
    PHILIPS SDHC 32Gb CL10 (10Mb/sec ) + 1db bontott új --------------- 9,85k

    USB 2.0/3.0 pendrive 16Gb/16gb - 32GB - 1-1-1db

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz Fagyi #18719 üzenetére

    Keresek bill matricát, ha van valakinek magyar ékezetes pár darab bill-re kell(alapnémet bill-re), az is érdekel sör.csoki árban! PM pls!

    én tudok

    fehér alapon fekete betűk

    fehér alapon piros betűk

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz #76385920 #19711 üzenetére

    Sziasztok

    Margarin helyett vaj. - kb a margarin fele annyiba kerül - és szép műanyagembert csinál belőled de nem PLAYboy-t hanem WalKING DEAD-t (kisdedet :DDD )
    :)

    -ezt ezzel igazolnám: Miért is? a válasz miért Ne neked "m@gyär"

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz zoknipóc #19889 üzenetére

    Szia

    SOS Kérés!

    1 napos baleset biztosítás létezik?
    Azaz ha ma bontom a tyúkólat, és rám esik a gerenda ami eltöri a karom, akkor fizessenek egy láda aranyat. :D Ha létezik akkor fejvédő nélkül tolom.

    külföldön minimum 3 nap és naponta lehet hosszabbítani

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz Kryczek #21082 üzenetére

    "eddig AEG felültöltős volt most 10 éves és az elektronika hullt meg. kb 40-50 K a javítás. 70 környékén néztem, akkor gyakorlatilag mind1 milyen márka? ebben a kategóriában? Nem is a tudás a fő tényező, hanem hogy min 5 évet kibírjon, szerelgetés nélkül..."

    van itt Böszben jó kéességű szerelő - szerintem a 40-50k javitás simán vihető 14-15k környékére

    de ha nem akkor

    rági Hajdú Automata mosogépek az "elsők" lehet hogy nem A energitakakrékos hanem csak D

    nem nem is "A ennyibe kerül a javitás 5év mulva" hanem ehhez még mindig van alkatrész 1 van 1 srác Debrecenbe aki semmi mást nem javit vesz felvásárol csak ezeket
    -srác ugy jellemzte ezta tipust hogy hamarabb rohad ki a motort tartó fémlemez mint ahogy a motor tönkremenne!!!!!

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Samsung GT-E2600 Color Black Vodafonos teló eladó
    - szétcsúsztatható telelon
    teszt:
    gyári
    Teszt
    garjegy szerint: 2012.06.28 -vásárlás ettől kezdve 2év gyártói garis

    - 2014.06.28-ig még 16 hó garival
    -állapota megkimélt
    +Doboz töltő garjegy megvan hozzá

    ára: 9260Ft

    beszámolok hardvereszközt

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Keresek Keddi átvétellel Kp-s fizetés vagy DDR3 ram beszámolással

    S775 2 magos procit
    D805-820 vagy
    E2160-80-2220-ig vagy
    E4300-4500-ig vagy
    E5200-5700-ig vagy
    E6300-E6320-E6400-E6420 6550- 6750-t

    AVAGY
    AMD AM2 2 magos procit
    X2 3800
    - x2 4xxx vagy
    X2 5xxxx vagy
    X2 6000-t

    akár Am3 proci beszámolással is
    AMD Athlon II X2 240/ gyári link: 240

    Akinek lap+proci kombója egybe van az is irhat árat

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Emberek!
    IQ betyár világ van most varárnap reggel:
    Hirdetés #2
    X1

    és a srác folyton folyvást folytatja

    hirdetés
    X2

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Keresek
    mai napi átvétellel - vagy holnap reggeli

    S775 2 magos proci E2xxx E3xxx E4xxx E5xxx vagy régi E6300-E6400-s
    extrem esetben E7xxx vagy E8xxx is érdekelhet

    illetve 1 v 2gb DDR2 ramot márka tipus

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz func93 #22335 üzenetére

    Mennyi gari van még rá?
    ára

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Eladó:

    MSi K9NU alaplap ATX ddr2

    AMD X2 5000+ 2 magos proci 2,6Ghz

    AMD X2 5200+ 2 magos proci 2,7ghz

    GAINWARD HD4850 512Mb ddr3 dobozos kártya: 12k

    igy néz ki

    KINGMAX 512mb/400Mhz DDR1 kéknyákos
    KINGMAX 1Gb/400Mhz DDR1 kéknyákos - garis lenne de bolt megszünt

    AMD 2800 Sempron/Barton magos + hűtő
    Intel S478:
    Intel Celeron 2,6Ghz/128/400 / 2Ghz/128/400
    Intel Celeron D 2,8Ghz/256/533
    Intel Celeron D 3,06Ghz/256/533
    Intel Pentium 3,06Ghz/1M/800
    Intel S775:
    Intel Pentium D420 1,6Ghz/1M/800
    Intel Pentium E3300 2,4Ghz/1M/800 2mag
    Intel Pentium Core"2Dou E6300 1,86Ghz/2M/1066 2mag

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Keresek XBOX 360-s gyári játékot!

    összesen 2 darab kell
    AD#1
    lövöldözös fps kellene COD szerű ( az MW3-s megvan) régebbi COD2-Modern Warfare 2-ig

    ad#2

    mászkálós játék 6 éves gyereknek mindekire rábizom

    átvétel ma személyesn Debrecenben

    Keresek XBOX Klassic régi fekete gyári játékot! szintén 6éves gyereknek

    gyári játék kell akinek van most kp-t adok érte

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Keresek fuvart most Péntekre

    Hajdúböszből - Debrecenbe reggel délelőtt vagy kora délután

    1db memória kártya lenne

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Keresek ADSL modemet

    D-LINK teljesen oké - szereld magad csomagból kimaradt még jobb :DDD

    fizetés kp-ben

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    eladó S775 procik

    Intel 915-925 -945 Chipkészletig
    Intel Celeron D420 1,6ghz/512kb/800Mhz-------------------- 1,95k
    Intel Pentium D530 2,86ghz/1Mb/1066Mhz - 1magos - logikai 2magos------- 2,95k
    Intel Pentium CDou E2160 2x1,8ghz/2*1Mb/800Mhz - 2magos ---------------- 4,95k
    Intel Pentium C2Dou E6300 2x1,86ghz/2*1Mb/1066Mhz - 2magos------------- 7.95k

    Intel 965- -975 G31/41 P31/P35 P45Chipkészletes alaplapokhoz

    Intel Celeron E3300 2x2,5ghz/2*512kb/800Mhz - 2magos-------------------- 5,95k
    Intel Celeron E3400 2x2,6ghz/2*512kb/800Mhz - 2magos--------------------- 6,65k
    Intel Pentium CoreDou E5200 2x2,5ghz/2*1Mb/800Mhz - 2magos 6,95k

    Eladó AM3 procik

    AMD Athlon II X2 240 2magos, 2800MHz-es, 65w TDP CPU (socket AM2+/AM3). -oem
    -8222Ft

    AMD Athlon II X2 245 2magos, 2900MHz-es, 65w TDP proci (socket AM2+/AM3). -oem
    -8888Ft - újra van 1db

    AMD Athlon II X2 250 -eladva!!!!

    AMD Athlon II FX 4100 Am3+ 4magos, 3600MHz-es, 95w TDP proci 20,41k TVK van!!!

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz Laraxior #24577 üzenetére

    Fontos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Olvasd EL Bundy :-)

    akinek még ezután sem világos valami javaslom rendeljem és utána kristálytiszta lesz

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    EPSON és Hp nyomtató akció!!!!! limitált ideig Ma 21:00-ig - telefonon jelezzetek úgy gyorsabb!!!!
    akinek kell kérem jelezze és nyomtat egész életében olcsón !!!

    legolcsóbb csak nyomtatás

    EPSON S 22 -új 12 hó garancia - csak nyomtató ( nem multis) 9500Ft
    T01281-T1284
    4 szin gyárilag benne

    4szin bele kompletten 3996Ft/ szett(4 patron) 14ml USA patronok aszinesek +16ml fekete (ez a legnagyobb a piacon lévőkből)

    EPSON SX435W -új 12 hó garancia - multis nyomtató + WIFI kapcsolat 19950Ft
    T01281-T1284 - belemegy a nagyobb is (T01291-T1294)
    4 szin gyárilag benne

    4szin bele kompletten 3996Ft/ szett(4 patron) 14ml USA patronok aszinesek +16ml fekete (ez a legnagyobb a piacon lévőkből)

    EPSON BX535W -új 12 hó garancia - multis DUPLEX nyomtató + WIFI kapcsolat 23950Ft
    T01291-T1294 - belemegy a nagyobb is (T01301-T1304)
    4 szin gyárilag benne

    4szin bele kompletten 4996Ft/ szett(4 patron) 16ml USA patronok aszinesek +19ml fekete (ez a legnagyobb a piacon lévőkből)

    EPSON WorkForce WF 7015 A3 nyomtató IRODAHÁZAKBA LAN kapcsolat ideális hálózati nyomatatónak -új 12 hó garancia - DUPLEX nyomtató + WIFI kapcsolat 23950Ft
    T01291-T1294 - belemegy a nagyobb is (T01301-T1304)
    4 szin gyárilag benne

    4szin bele kompletten 4996Ft/ szett(4 patron) 16ml USA patronok aszinesek +19ml fekete (ez a legnagyobb a piacon lévőkből)

    Hp Officejet 6000 + LAN kapcsolat ideális hálózati nyomatatónak -új 12 hó garancia - csak nyomtató ( nem multis) 14500Ft
    920 fekete és +3szin gyárilag benne
    Utángyártott

    920XL fekete és + 920Xl /szinesek 3szin - komplett szett 9999Ft/szett

    HP Laserjet P1102 - lézernyomtató
    új 12 hó garancia - csak nyomtató ( nem multis) 22000Ft
    fekete toner gyárilag benne
    Utángyártott az egyik legolcsóbb bele

    HP Laserjet P1102W - WIFI kapcsolat - lézernyomtató
    új 12 hó garancia - csak nyomtató ( nem multis) 26720Ft
    fekete toner gyárilag benne
    Utángyártott az egyik legolcsóbb bele

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    vagy hol éri meg váltatni Eurót 1000+ tétel felett?

    váltó és cim is kell mert - mindenki más a céglogon belűl is főleg ha egyedi kedvezményről van szó

    [ Módosította: #65675776 ]

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

Új hozzászólás Aktív témák