Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdanesz

    senior tag

    válasz szotyika77 #139573 üzenetére

    Én vettem friss műszakival Németországból behozott autót. Egymás után többször kiforgatta a hátsó főtengely szimeringet a helyéről, állandó Anti-pollution fault hibaüzenetek és társai...már 2nappal a vásárlás után. Én is inkább a lekövethető előélet mellett tenném le a voksom. A vizsga nem nagy pénz ha az autó rendben van.

    Nekem egy G Astrám volt, 2 évvel ezelőtt vettem. Magyarországon vásárolt, vezetett szervízkönyves, egy tulajos autó. 148 ezer km volt benne, 12 évesen, igazoltan. 2018 decemberében vettem, köv. év áprilisig volt rajta műszaki. Műszaki előtt elvittem egy szerelőhöz hogy nézzen rá milyen állapotban van. A kéziféken kellett állítani. És ezután átment a vizsgán mint a pinty. :)

    Pár napja adtam el. 181 ezer km-rel. Amíg nálam volt, kapott 3 olajcserét (+levegő-, pollen- és olajszűrő), a szelepfedél tömítést, benzinszűrőt és a gyertyákat szűk egy hónapja cseréltettem. Más baja nem volt amíg nálam volt. Az egyik érdeklődő megkérezte hogy minek költöttem rá pár héttel ezelőtt pénzt...ha el akarom adni.

    Ekkor majdnem felnevettem. Ennyit válaszoltam neki: Pont azért...mert el szeretném adni. :D

    [ Szerkesztve ]

  • bul07

    nagyúr

    válasz szotyika77 #139573 üzenetére

    Ha simán átmegy a műszakin (ezt te érzed) akkor csináltasd meg mert nagy előny, hamarabb néznek meg egy friss műszakist mint egy pár napon belül lejárót
    Ha látják hogy friss a műszaki akkor legalább azt tudják hogy ezzel nem fognak szívni

    Én személy szerint meg se vennék egy lejáró műszakis kocsit, annyi apró dolgon bukhat a vizsga amit átnézésnél se biztos hogy észrevesznek hogy nagy szívás lehet

    ..............................

    Vírus ide vagy oda tegnap délután az Auchan dugig volt, rég láttam ennyi embert egy helyen
    Én ha Debreceni lennék tuti nem csúcsidőbe mennék nagy bevásárolni most vírus idején, de sokan szemmel láthatóan le se sz@rják

    .............

    Na kinek a párjánál működne ez a ki szívatás :)
    Videó

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák