Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz ollie #166 üzenetére

    Igen, vannak ilyen furcsaságok pl. az irányításban, de ez még belefér, tekintve, hogy amúgy tényleg nagyon jól sikerült a port. Mégsem olyan mint egy ubisoftos cucc, ahol high end hardverrel sem fogot átlépni a kb. 60 fps-t.

    Közben felmerült egy story kérdés. A chapter 2 vége felé járok és inkább spoiler tagbe teszem, nehogy valakit zavarjon, szóval csak olyan olvassa el aki már megcsinálta a 2. chaptert:
    Szóval, most jönne az, hogy kikötő városban felszállhatok a hajóra, a PV-t már legyaktam meg ilyenek. De ugye mikor közeledtem a hajó felé, a csaj is figyelmeztetett, hogy jobb ha minden elvarratlan szálat megcsinálok most. Folyamatban lévő szállításom most nincsen, de nem raktam mindegyik állomást 5 csillagosra és ez célom lenne. Később vissza tudok majd térni erre a területre, hogy mindegyiket kimaxoljam, 5 csillagra vagy ezt most kéne, hogy megcsináljam, mert később ide már nincs visszatértés?

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • pilóta

    nagyúr

    válasz ollie #166 üzenetére

    Grafika nagyon rendben van, de ezen kívül azért ordít róla, hogy konzolport. Például a fegyverválasztó tárcsa, a szénné bonyolított menü, BB nyugtatás, jármű irányítás stb. De nem baj ez, szerencsére játszható maradt így is, és a történet kárpótol minden ilyesmiért.
    Elképesztő alak ez a Kojima, könyvet kellene írnia. Szvsz, ha Hollywoodban van értelmes producer, akkor már próbálja megszerezni a megfilmesítési jogokat... :D

    Aki él és nem boldog, az téved!

Új hozzászólás Aktív témák