Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Na hétvégén most kicsit megcsappant a lendületem.
    Bár baromi sokat játszottam, valahogy most kezd leülni a dolog. Ez a Chain Blade build, annyira "kényelmes", hogy uncsi lett most kicsit a játék. Felszinteztem 20-ra az Axe-ot, azt meg még mindig nem szeretem. Érdekes módon, lvl17-nél a HG-k ugrás szerűen nehezednek. És azt vettem észre, hogy az utolsóra nem is érdemes menni szintezni. Túl sok ügyetlen játékos próbálkozik ott, és sokszor időkereten belül se megy le a behemót.

    Össze-Vissza csináltam a Shock-Frost (és néha Umbral) 10-50 esca-kat. Pénteken még Terra is ment, de ott hamar meglett a lvl25. Szóval, a három nap alatt, nem is emlékszem nagyon olyanra, hogy ne ment volna le a fő behemót. Ha viszont nem ment le az egy dolog miatt volt. Mert az emberek bejönnek bőven 20-as szint alatti fegyverrel, ráadásul ügyetlenek. Tegnap a legutolsó Umbral próbálkozás pont ilyen volt. Estek-keltek végig. Nem is ment le végül az esca.

    Hétvégén ment le nekem elsőnek Urska. Az se egy nagy eresztés. Bár boxon néha furi amikor felugrik, volt, hogy nem találtam, hogy hol van(fent). :) De ez a fagyás, ez tényleg egy teljesen felesleges tényező. Már annyira nem számít nekem a passzív talent-ek miatt.

    Az a baj, hogy a cél, hogy legyen egy fasza CB build-em, azt túl hamar elértem. Most kellene találnom mást. Jelenleg annyi, hogy minden esca lvl25 legyen, és minden fegyvert minimum egyszer kiszintezzek 20-ra.

    Most azt nem tudom eldönteni, hogy mi legyen a következő fegyver, amire csinálok egy igazán jó buildet. War Pike felé húzok. :) És gondolkodok, hogy nézek egy Agarus Legendary Healer buildet, hogy az milyen.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák