Hirdetés

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • Findzs

    addikt

    válasz barbibaba29 #680 üzenetére

    bocs ha kétkedő vagyok de egy frissen regisztrált 1 hsz -es embert aki azt az 1 hsz -ét is ebbe a topikba és rögtön a varga gyógygombákról írja nem tudom komolyan venni

    a gyógygombáról meg ennyit:
    [link]

    pl:
    "A "gyógybomba" pénzkidobás, átverés - klasszikus lehúzás esete. Mint ahogy az alternatív terápiák általában. Pont erre a kiadásodra illetve a betegség ingadozó természetére alapoznak a szélhámosok."

    -a gyógygombák egy része bizonyítottan rendelkezik bizonyos gyógyhatásokkal,
    -ez azonban nem jelenti azt, hogy az azokból készült termékek is hatásosak lennének (a termék minősége és adagolása kulcsfontosságú, ezért konkrét termékkel kellene bizonyítani a gyógyhatást - ez nem történt meg);
    -különösen nem jelenti azt, hogy a gyógygombatermék olyan csodás hatással rendelkezne, amit még a gomba sem "tud"!
    -Annak ellenére, hogy egy adott termék bizonyos hatása nincs bizonyítva, természetesen még létezhet. Csakhogy
    -előbb arra kellene pénzt, energiát fordítani, hogy igazolják azt, amit a betegekkel el akarnak hitetni,
    és csak ezután kezdjük el kasszírozni a milliárdokat. (Ebben illene példát venni a sokat kárhoztatott gyógyszeriparról!)

    A Max-Immun Kft. (varga cége) 2012-es nettó árbevétele 1 766 916 000 Ft. A bírság összege 21 000 000 Ft (többször megbírságolták a fogyasztók megtévesztéséért).

    [link]

    én már sok mindent próbáltam falvonoidokat szedtem havonta 7 ezerért 1 éven át, meg még pár ilyen okosságot de nem éreztem semmiféle változást

    nekem a családom megvette a lovassy anna féle crhon colitis soha többé című könyvét is jó sok pénzért minden tiltakozásom ellenére és nettó marhaság az egész

    szóval nekem jöhetnek akármilyen gyógygombákkal meg ilyenekkel, ha hatna arról biztos, hogy többet hallanánk
    nekem van crohnos ismerősöm aki volt kollegám is ráadásul és ő is kipróbált sok mindent semmi nem használt neki csak a salofalk budenofalk immurán

    én szeretnék hinni ezekben mert már nagyon unom a sok pénzt meg azt, hogy mérgezem magam 8 éve de még semmilyen komoly eredményt nem hallottam megbízható forrásból ezekről a természetes "csodaszerek" -ről

    valamelyik évben a vitaminok emelt szintű bevitelét kezdték favorizálni, c vitamin több ezer mg -os dózisokban
    aztán ez is lecsengett gyorsan miután kiderült, hogy a sok c vitamintól szürke hályogosak lehetnek az emberek

    szóval nagy a kavarás az ember már nem tudja mit higgyen
    én azt mondom amit már korábban is, ha használna már tuti halottam volna róla
    elég régóta beteg vagyok és nagyon jó a kapcsolatom a dokijaimmal is
    van amelyiknek a praxisában lévő számítógépét is én szerelem, úgy járkálok ki-be a rendelőbe mintha én lennék a doki :) a betegek szoktak is bámulni, hogy mi van új a doki? :)
    szóval a dokimnak azért van pár betege és ős rögtön mondaná ha hallana valamilyen infót a betegségemről
    na meg sokat beszélgetek kontrollra vagy vizsgálatokra várva más betegekkel is
    az egyértelmű, hogy a stressz borzasztóan negatívan befolyásolja a betegségünket

    [ Szerkesztve ]

    "Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Új hozzászólás Aktív témák