Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fityusz

    tag

    Sziasztok!

    A tegnapi napon letoltottem ezt a gamet es nagyon tetszik eddig. A 3.-4. jatekomat jatszhattam amikor egy csalo jott fel a szerverre es szepen mindenkit a kezdorol egy egy fejlovessel megolt. Majd eggyik korbe azt latom hogy allok a kezdon es az en nevemet hasznalja a csalo es gyilkolaszik majd latom hogy ilyen masodpercenkent valtogatja a nevet a szerveren levo jatekosok nevere. Mire elinditottak a kirugast az en nevemen inditottak a votet es ki is kickeltek... Majd mergemben kileptem a gamebol es azota nem jatszottam. Kerdesem hogy kaptam e akkor bannt? Mert mar nem tudom megnezni el kellett utazzak. Illetblve kesobb is ilyen sok csalo lessz mert amugy tetszik nagyon a game???
    Valaszotokat elore is koszonom. Bocs az ekezet nelkuli irasert telorol vagyok . :) :)

    [ Szerkesztve ]

    Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

Új hozzászólás Aktív témák