Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    válasz Tyler Durden #2991 üzenetére

    Golem deckbe ami nálam szinte mindig benn volt:
    pumpa, mega minion, NW(de a buff óta a sima Witch is alternatíva),guards(legjobb az elite barbik,pekkák,mini pekkák,lumberek ellen), tornádót csak a dupla prince-es paklikba szokták, rakj inkább arrowst helyette.
    Valamint ha elég magas szintű, akkor tegyél egy próbát a villámmal(fireball helyett).
    Én sokáig toltam arrows+zap spell duo-val. de villám buff óta visszaraktam(mindig is szerettem).
    El lehet heavy spell nélkül is tolni, mert gólemre vagy aprólékot raknak, amire ezek jók, vagy a nehézfiúkat amire a heavy spell is kevés..
    a legnehezebb beatdown deck, ezért csak nagyon nagy elixir előnyben szabad lerakni a dupla elixir előtt a gólemet. Addig defenzíven felmérni az ellenfelet, majd egy támadásból letolni akár a duplában.
    nagyon sokáig toltam ezzel a golem deckkel(legjobb win rate mai napig a gólem paklijaim közül):
    golem,pumpa,NW,mega minion,guards,minions, villám,arrows,
    A magyar élvonalból Kukuka tolja nagyon régen gólemmel, az ő paklijaira mindig érdemes ránézni! Sokáig követtem a váltásait!

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák