Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lootolok

    tag

    válasz Hunmugli #4542 üzenetére

    Milyen meglepő, hogy a többi mod-os neked ad igazat...:)
    Indokot nem hoztál, csak azt hajtottad, hogy győzelem minden áron, vagyis mod-on keresztül, mást nem írtál.
    Felvetéseinkre nem jött válasz, csak, hogy győzelem minden áron, azaz... :)

    Erre még te sértődsz be, hogy nem ért valaki egyet veled, legalább is a modozásról alkotott véleményeddel.

    A segítő szándékot becsülöm, kivéve, ha az arra irányul, hogy tudunk csalással előrébb jutni :)

    FB-ot meg nem olvasok, nem az én világom, távol tartom magam onnan szinte teljesen.
    De ide is írhatsz, ha az nem a mod-ozásról szól, hidd el, én értékelni fogom ;-)

  • F_Peter

    őstag

    válasz Hunmugli #4542 üzenetére

    No, akkor én leszek a rossz fiú... :)

    Nem tudom mit írtál. Soha nem olvastam magyar dolgokat, nem FB-zek, mondhatni CoC témában magyar nyelven ez az egyetlen fórum amit követek.
    Láttam hogy volt erre utaló mondat, hogy te vagy a topik gazda, akkor sem foglalkoztam vele, mivel ez nem tartozik a témához; most sem tartozik a témához hogy ki a topik gazda. Egy egészen más dolgot vitatunk. A fórum erről szól hogy megvitathatnak az emberek bizonyos témákat.
    Ha felmerülne a topik gazda megvitatása az megint más eset, akkor majd arról beszélünk és nem arról hogy te xmodozol vagy sem, mert az teljesen mindegy lesz akkor.

    Na és akkor jön a fekete leves része.

    Én is írtam pár dolgot más témákat illetően (pl. a kelet-európai ipar fejlődéséről és annak hatásairól a világ gazdaságára, de játékok terén szintúgy). Ha írsz egy halom egy okos dolgot - és a dicséretekből és a like-okból következtetve ez így van -, akkor sok ember azt mondja, hogy "ez a srác tudja mit mond, hallgatni kell rá". Na de innentől fogva felelősséged van! Amit kimondasz, leírsz azok súlyosabbakká válnak. ha azt írod le hogy "Nincs már út, mint a csalás!" Azzal akár komoly hatást gyakorolhatsz a kicsiny országunk játékos közösségére (leginkább a fiatal korosztályra, mert a felnőttek - értsd. 25+ - máshogy mérlegelik a dolgot).
    Ha az xmod Magyar országon arányaiban jobban elterjed mint mondjuk Amerikában és esetleg emiatt egyszer csak megpecsételik (nem lesz ilyen, csak gondolat szintjén írom) az itteni közösséget, amolyan Disney módra, akkor ennek te is a felelőse leszel.

    Summa: Szerintem biztos hogy sokan elolvasták az írásaidat és azt kívánom, hogy írj még olyanokat amiket említettél, mert ez kell a közösségnek. Hajrá.
    De ilyen írásokkal magad mögött pláne hogy ne mondj olyat hogy " az xmodon kívül nincs más lehetőség"
    Ha nagyon muszáj ezt leírnod, akkor az a minimum hogy oda írod, hogy te nem tudsz megvalósítani más lehetőséget, vagy hogy te nem tudsz elfogadni más lehetőséget.

    A xmodos ismerőseidnek: Anno az álom képben fel sem merült, hogy a warokon a th10-ek agyba főbe 3 csillagozni akarják egymást. A 3 csillag egy th10-en egy kiemelkedő, ritka és nagy gratulációk övezte eseménynek volt tervezve. Mi lett belőle? Köszönjünk az xmodos ismerőseidnek hogy ők is hozzájárultak hogy a játék közössége ide jusson.

Új hozzászólás Aktív témák