Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lizardman

    tag

    Sziasztok!

    A héten kaptam meg én is a Chuwi Hi10 táblagépemet (Q64G42160800357 / EU raktárból / Dual OS verzió), és erről szeretnék kérdezni pár dolgot, amire még nem igazán jöttem rá magamtól. /A billentyűzet sajnos még nem érkezett meg, mert az kínából jön/

    - Letöltöttem a Chrome-t böngészőnek, és a Youtube 1080p videók eléggé szaggatnak (kivettem a hardveres gyorsítás pipát a Chrome-ban, nem segített), holott Edge-ben semmi gondom nincs vele. Itt milyen beállítást kell eszközölnöm, hogy a Chrome is normálisan játssza le a videókat?
    - Telepítéseknél a gép CPU órajele gyakran felugrik a max-ra, van hogy 1-2 másodpercig nem is reagál, de miután feltelepítette a programot minden rendben, normálisan (gyorsan) megnyitható a program, stb.. Ez telepítésnél természetes "viselkedés"?
    - Én úgy néztem, hogy a gépem (Q64G42160800357 + Realtek adapter) v400-as típusú. Ha BIOS-t szeretnék frissíteni akkor a 6,1Gb-os pakk-ot letöltve kell ezt végrehajtanom, igaz?
    - Van olyan köztetek, aki billentyűzettel ÉS tokkal használja a gépet? Ha igen szívesen vennék javaslatokat milyen tokok vannak porondon, amik a hozzácsatlakoztatott billentyűzetet is képesek "kezelni".

    Köszönöm előre is a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák