Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szeva000

    addikt

    válasz CPT.Pirk #108 üzenetére

    elhutottam odáig,hogy egyetlen egy bz2 volt,az meg az audacious 3.2.2...kicsomagoltam,aztán configure...és valami error a végén.
    a nyomtatódriverekkel meg semmit nem tudok kezdeni.Már letöltöttem a canon oldaláról a printer és szkenner drivert,ezeket is kicsomagoltam és ennyi.Igaz nem parancssorral,mert a saját mappámba kitudom én azt bontani gyorsan.majd berakom,hogy mik vannak benne,mert azok .tar kiterjesztésűek voltak,aztán lett belőle .gz és azt kibontva lettek ott .deb,.rpm meg mittom én mi a fenék,de az bizta,hogy a configure módszerrel semmit nem csinál.Ha jól emlékszem kiírta,hogy nincs is ilyen könyvtár,meg minden marhaságot.
    ez lenne az audacious gond először:(valami log file-t csinált neki még külön,de ennyi)

  • szeva000

    addikt

    válasz CPT.Pirk #108 üzenetére

    a gtk-s dolog megoldódott,az audacious configure lefut,de a make és install make-re semmi....
    nah asszem itt kezd az agyam széthullani....megyek is aludni,mert kezdek idegbajos lenni.
    miért nem azzal kezdik,hogy aki linuxszal akar szopni,az legyen programozó?:D
    Pedig ez tényleg gyors és stabilnak tűnik...főleg ha menne benne egy normális csomagkezelő és nem itt kellene szopnom.
    a nyomtatónak már esélyt sem adok:D....mert valami törni fog,ha elborulok.Pedig bizta,hogy aki használja már évek óta,annak ezek pár perces dolgok.
    A legbosszantóbb számomra az,hogy kipróbáltam 3féle linuxot....a kubuntu 10.04 tetszett a legjobban...azon nem volt hang,érezhetően sztem lassabb is volt,a vga driverrel is baj volt.De 10.10-re frissítve hang lett,a nyomtató halott ügy volt,de legalább látta,hogy van.Jött a 12.04-es,hang természetesen halott,de viszont a nyomtató ment...akkor jött a chakra....sztem ez lenne a legjobb...ha egyszer minden összejön:D...talán decemberre..:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák