Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McSzaby

    őstag

    válasz Xmodule #676 üzenetére

    1. Azért valami minimum elképzelést linux téren igényel a dolog. Amúgy ha követed a leírást és mcedit /etc/samba/smb.conf-t elkezded szerkeszteni/LÉTREHOZNI akkor miután elmented a fájl ott lesz, létrejön. De nem mellesleg nekem ott volt, tisztán emlékszem, mivel ki kellett törölnöm belőle mindent, ez tuti. :) Ugyan most nem olvastam utána, de a másolás nem a biztonsági másolatra gondol? Hogy csinálj biztonsági mentést a conf fájlról? :)

    2. A BIOS beállításokban igény szerint állítja be mindenki, erre azért nem tértem ki, mert a cikk a linuxról szól. A biosban amúgy leveszed a ventit level 1-re és kész. De azt se írtam bele a cikkbe, hogy Brazos esetén lehetnek problémák a hőmérséklettel. Te egy E350-t vettél, de brazos proci még kismillió 100 alaplapon van. :)

    3. 2 óra alatt ne is álmodj, hogy össze lehet rakni egy ilyet. :) Nyilván ha már vannak kész elképzeléseid, értesz a dologhoz, akkor talán, TALÁN sikerülhet 2-3 óra alatt. Ez linux, nem next,next,finishből áll. :) Bocs, nem visszavágni, vagy lehordani akarlak, de tényleg szükség van némi alaptudásra. Másrészről pedig beleírtam a cikkbe is, hogy mindenkinél más lehet a végeredmény.

    Bocs, ha nem teljesen részletes, sajnálom, de ha mindenre kitérnék és szájbarágós lenne a dolog, akkor borzasztóan hosszú lenne a cikk. :) Próbáltam kitérni a lényegre, de nem teljesen belemenni a részletekbe.

    #ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

Új hozzászólás Aktív témák