Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • I_Am

    veterán

    válasz duracell89 #245 üzenetére

    Nálam semmilyen refreshlock és egyéb nincs, csak a driver.

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • Allien

    veterán

    válasz duracell89 #245 üzenetére

    Ó istenem! EZT most MÉÉ?:)) Ha ez a progi is 60hz-n fut nálad, akkor sok másik is! OLYAN szvsz KIZÁRT, hogy egy progit ne lehessen 60hz fölött nézni, mert ez nem a progi szabályozza! EZ bizony videokártya beállítás hiányossága! Megpróbálom itt is leírni a sorrendet (már kb. 5 topicba leírtam). Nekem 9600 XT van fent, tökmindegy, mi a driver, de sajna az Ati kártyáknál nehezebb beállítani a vga-t. Tehát. Irány az ''asztal'', ott jobb egérgomb, ''tulajdonságok'' (ide másképpen is eljuthatsz, de most mindegy), ''beállitások'' fül, ''speciális'' gomb. Kis kitérő. Gondolom, itt mindent beállítottál, tehát ''Monitor'', ''Képernyő frissitési gyakoriság'', pl. nálam 85Hz-re állítottam. De, nézzük tovább! Van itt egy olyan fül, mint pl. a ''Monitor'', de az van ráirva: ''Megjelenitő eszközök''. Itt van 4 megjelenitő szerüség. Az aktuálison (nálam bal felső) látszik a felbontás, és a beállított Hz. De itt a ''Megjelenitő'' szöveg vastagabban látszik, és ez egy gomb! Erre kell kattintani, Megjelenik a monitor, és van egy ''Frissitési frekvencia felülírása'' gördülő menü. Ez alapban ''Tiltott''-ra van állítva. Ergo, a megoldás, állítsad a megfelelő frekire, és ezek után MINDEN progi ezen fog muzsikálni!:)) Remélem segíthettem, és tényleg ez a probléma!:B Mert ha nem, az ciki. Már rám nézve. ;) :B
    :Y

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák