Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Azért ez szép hogy nem lesz ranked dedikált szerver , csak ezért lettem volna hajlandó még azt a 4e Ft is kiadni mert úgy tudtam lesznek szerverek ere tessék, megint jöhetnek a teleportáló játékosok a csalók tömkelege , és senki ne mondja hogy nem fog azért játszani hogy nőjön a rangja(na jó egy két kivétel aki eddig se lépet prestige-t, de ilyen nem sok van)
    Én azért reménykedtem a dedikált szerverekbe mert ha megtalálom a nekem jót akkor nem kell senkihez igazodnom ha van kedvem és időm tudom hogy van egy szerver ahol vannak és tudok játszani és még a rangom is fejlődik ha már benne van a játékba
    De akkor minek bérelni szervert, MW2 is lehetett unranked szervert hostolni az is ugyanaz volt mint most lesz a bérelt

    Játék rendeléshez csak egy ötlet , ipon-nál érdemes egy biztonsági előrendelést leadni ha kapható náluk az adott játék, és hogy miért mert azon az áron szállítanak amin megrendeled , ha az ár csökken az valószínű minden rendelésre érvényes
    Pl a MW3 07-28-óta 12.118Ft áron lehetett előrendelni aki ezen az áron rendelte az annyiért is kapja meg
    Én a BF3-at 7 860 Ft +250Ft szállítás áron és ennyiért is fogom megkapni, pénteken ha minden jól megy

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák