Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz anjani182 #193 üzenetére

    Kezdeti lelkesedés, majd alábbhagy. :DDD

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • mh197

    senior tag

    válasz anjani182 #193 üzenetére

    Szintén van hasonló ismerősöm, több mint 3 hónapja csinálja, és az említett tünetek nála is jelentkeznek igen aktívan, még mindig... :U

    [Szerkesztve]

  • B-net

    újonc

    válasz anjani182 #193 üzenetére

    anjani182
    (senior tag)
    (LOGOUT blog) Üdv!

    Már régebb óta is olvastam a topikot, nem akartam ide írni, de most megosztom a véleményemet, mert egyik ismerősöm is Brokernetes, és megkeresett ajánlatokkal.

    Az a véleményem, hogy teljesen elvakult, mintha álomvilágban élne, olyanokat mondd, hogy csak nézek magam elé...mintha az agyát mosnák!!! Nem így ismertem meg

    Olyanokat mondd, hogy hülye vagyok, ha nem teszem be a pénzem oda, mert ő gazdag lesz, én meg nem. Fel akar venni hitelt onnan, és lakást akar venni, hogy kiadja. Hiába mondtam neki, hogy hagyjon békén, csak nyomja a rizsát, nem fogja fel, hogy nem akarom betenni oda a pénzem Isteníti a vezetőket, mutatja nekem az újság cikkeket, az egész agyát elborította ez a világ, mondja nekem hogy kössük meg a szerződést, nem fogja fel, hogy nem akarom. Nem is sorolom tovább...


    Azt aláírom,h ha nem akarsz élni a lehetőséggel,akkor senki se tukmáljon rád senki semmit!!!
    Annak meg jobb ha örülsz egy másfajta szemszögböl látja a jövöbeni életét és vannak céljai amit meg akar valósítani.Miért baj az ,h változásokon megy keresztül?Ha nem tetszik neki az amit csinálnak akkor rég otthagyta volna a céget és visszatért volna abba a célnélküli életébe és dolgozna napi 8 órát a minimálbérért,amibe belefásul és akkor meg azért változik a hozzáállása és lesz belőle egy pesszimista ember.
    Óriási jövőképpel rendelkezik a cég ,de ezt a kívülállók nem látják.
    Gondolkozz el ezen és ha van kérdésed szivesen válaszolok.

    Üdvözlettel:
    Mr. Suhánszky

    Mr. Suhánszky

Aktív témák