Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gbors #5309 üzenetére

    Jobbak,mert tényleg sok ötletes,mégha sablonosak is...például nekem nagyon tetszett a Tiny Tina-féle idiótaságok,de itt van a vonatrablás is...
    Igaz megvan a mellékküldikben is a kettősség,mint az alapgémben,pár részen állati kidolgozás és ötletek,máshol összecsapva és ócska keresgélős küldik,vagy pl.remekül megkomponált terület,ahová csak érintőlegesen kell menni és még csak valami kis boss sincs valami egyedi fegyót farmolni,máshol meg összehányt semmitmondó helyszínen több misszió,és esély pl.3 legendary fegyóra is...
    De egy ekkora gémnél elnézhető.Aki megveszi a DLC-ket és megcsinál mindent,a 2 végigvitel simán 200 óra,tapasztalat,nekem kábé ennyi lett,ebben benne van,hogy az ember azért lelövöldözi,aki útba esik,nem rohan,de nem is túr minden ládát végig,ÉLVEZI a gémet.Én azt mondtam,hogy,hangulattalanabb,mint az 1....sok helyen ez nincs így,ennyi változott,mint ahogy az is igaz,hogy az 1 robot revolution DLC-je is pl.simán vackabb,mint a 2 akármelyikje...mondjuk még azt mondom,hogy az igazi hangulat az az 1,a legeleje,amíg el nem hagyjuk Fyrestone-t,és bár poén,hogy a 2-ben visszaköszön,de sajnálom,hogy nem kapjuk meg full azt a területet(Bár TK Baha háza megvan,sőt van mellékküldi is hozzá,le lehet menni a föld alá nála...spoiler,ha valaki nem tudná),és szerintem túlságosan telepakolták,többet kellett volna meghagyni az eredetiből,és én hiányoltam az 1-ben ottlevő arénát az út jobboldalán,bal oldalin pedig a banditatanyát,ahol a szélerőműveket kell kapcsolni...és jó poén a Bonehead robot,de akkor már adhatna valami fegyót a la Bone shredder az 1-ből..
    Skag Gully-t is betettem volna...no de ennyit a morgásról.Tény,a Bordereknek párja nincs.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák