Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz pohár #12001 üzenetére

    Ez az "eltűnő ellenfelek glicth" még mindig überelhetetlen. :DD

    gbors: Há persze hogy szívesen segítek, láttad mennyire próbáltam rábeszélni a kollégát, hogy igenis menjen Dexire ezerrel. :) Iróniát félretéve: Én disztingválom az unalmast a szartól, mert nem következik egyikből a másik nálam. Dexi alapötlete szerintem kifejezetten jó (mámint hogy ide-oda kell kolbászolni a pályán már csak azért is, hogy meg lehessen idézni). A boss maga ha a kurva nagy health-jét nem számolom akkor meg olyan, "meh". A kurva nagy health miatt persze baromi unalmas, amitt nem ajánlom senkinek. De még így sem kifejezetten szar, ezért nem is utálom. Terra kilökősdije meg csak akkor gáz, ha egyedül vagy ketten vagytok, ha már hárman mentek azért nem olyan nehéz elérni, hogy mindig legyen valaki az "arénában".

    Vora-t meg Gee-t a hülye mechanikájuk miatt viszont kifejezetten utálom. Pedig mindkét harc minden, csak nem unalmas. :)

    Solo vs Raid boss téma: Hát igen, ha normálisan lenne egyensúlyozva a játék, akkor egyik karakterrel sem lehetne megcsinálni őket, vagy csak komoly szenvedések árán (cserébe viszont a loot lehetne fejedelmi, nem oylan vicc kategória, mint amit mondjuk Dexi vagy Gee dob), hanem csak minimum duóban vagy trióban. Az, hogy a Gunzival relatíve jól lehet boldogulni egyedül, szerintem inkább annak a számlájára írható, hogy a Gunzi kurvára OP az összes karakter között, raid boss-ok ellen meg különösen.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák