Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz [Prolixus] #11253 üzenetére

    Na valszeg mégsem egy új siren az új MMO játékban szereplő karakter. Szerencsére lekattantam a témáról, de azt még megírom, hogy miért :DDD , hátha másnak mondok újat vele.

    Szóval én nem ismertem a kínapi játékpiacot, nem tudtam, hogy egy nagy raklapnyi nyugati húzócím, köztük egyik BL játék sem elérhető abban az országban. Most már tudom, hogy mi ez a sok "... online" cím nagy nyugati nevekkel Kínára lokalizálva, és az egész ügy jelentősen más megvilágításba kerül. Ezek után szerintem valószínű, hogy nem lesz a canon része a játék (gearbox hivatalos csatornáin továbbra sincs még említés sem róla), sőt, eleve azért ennyire copy paste az összes class, mert valószínű, hogy a Gearbox ennyi mozgásteret engedett a kínaiaknak amikor azok liszenszelték a nevet, a kódot meg a textúrákat és egyebeket. Így létezhet mondjuk egy alternatív kinézetű Dr. Ned a játékban, vagy mondjuk ezért nincs a siren szerű karakterrel kapcsolatban sehol elejtve a siren szó (már ha lehet hivatkozni a fordításoknak), hanem "mage"-ként hivatkoznak rá.

    Az mondjuk továbbra sem szép szerintem, hogy a Gearbox a zászlóshajóját kiárusítja egy "óccó kínai" másolat kedvéért, de ha a befolyt pénzt a BL3-ra fordítják, akkor végülis nem sok szavunk lehet a dolog ellen. Sőt, ha a BL3 végül tényleg valami MMO-szerű valami lesz, ahogy sokan tippelik, akkor ez a Borderlands Online még a kísérleti nyúl szerepét is betöltheti esetleg.

    ollie: A legegyszerűbb szerintem még mindig a Bee + Sandhawk kombó. Meg valami damage-re épülő build. Ha ezek mellé még van egy Harold, nem fogsz kifogyni mire megdöglik. Viszont a loot szokás szerint gyatra...ha esteleg arra számítasz hogy majd megéri a belefektetett időt meg energiát akkor már most mondom, hogy csalódni fogsz. Én a pálya glitch-et használva még farmolgattam is, nagy ritkán dobott egy legendary gránátot, de egyébként nem sok semmit.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák