Keresés

Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

Új hozzászólás Aktív témák

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz KAMELOT #47741 üzenetére

    A 13l nagyon kevésnek tűnik, én 15 alá soha nem tudtam levinni a 3 ezres V6-os motorokat (VW és LEXUS volt). Volt, aki 12-13 liter hazudott be hasonló autók fogyasztására (ne érts félre, nem téged kritizállak), de ezeket soha nem hittem el, mert nem láttam és nem tapasztaltam. A szerelő srácok is mindig mondták, hogy az LPG 15-20%-kal többet fogyaszt, egyszerűen ennyivel kevesebb energiát lehet belőle felszabadítani az otto-motorban, mint a benzinből. Ha benzinnel 10 literrel el tudsz járni a V8-cal, akkor lehet 13l a gáz.

    Ehhez képest az 525d 6,5-7L körüli fogyasztása nagyon jó, 218Le és 450Nm mellett. És nem lassan járok :K

    A fogyasztás szerintem senkinek nem mindegy. Főleg, ha sokat jársz, és netán két kocsit kell fenntartanod. Amikor havonta több százezret költesz üzemanyagra, akkor már számít. Ettől függetlenül a legtöbbet úgy lehet spórolni, ha lassan jársz, betartva a sebességhatárokat :) vagy beteszed a kocsit EcoPro-ba. Összesen egyszer próbáltam ki, amióta megvan az ötös, tőlem ki is írhatnák belőle.

    Barátommal arról beszélgettünk hazafelé a német pályán az X5-ben 160-nál, hogy mennyit fogyaszthat ecopro-ban. Aztán pár másodperces szünet következett, majd egymásra néztünk és egy jót röhögtünk :)

    [ Szerkesztve ]

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Új hozzászólás Aktív témák