Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz MPowerPH #23307 üzenetére

    Neked legalább kilő így is, nekem csutkára elveszi a gázt az elektronika annyira, hogy kb. beverem a fejem a kormányba :DDD
    Automata is segít pár tizedet a gyorsulásodban, az is tuti. Kikockázva 5,4-nek nézem egyébként.
    Gyári értéked 5,9, bár gondolom ezzel tisztában voltál.

    Kis kedvcsináló a következő generációra: az biztosan durvább lesz, mert ugyan még nincsen se 430D, se 435D, de a 335i-t és a 435i-t alapul véve a 4esek 1tizeddel jobban gyorsulnak, tehát egy új 430D 5,5, 430xD pedig 5,2 alatt tolhatja majd a 0-100-at, új 335D pedig még nem jelent meg, így azt még tippelni sem tudom, de a 435xi már 4,9 alatt nyomja, tehát egy chipelt 435D-vel (hát még xD-vel) már tutira 5 alatt is lehetsz :Y

    Mire bepötyögtem találtam egy ilyet, szóval 4,7 :Y

    Egyébként mindez a 8fokozatú zf váltó miatt van, az annyira durván sokat segít, hogy ihaj :K

  • Stukker1987

    senior tag

    válasz MPowerPH #23307 üzenetére

    Számomra az a meglepő,hogy milyen jó fogy. értékeket produkál ekkora telj. mellett. Le a kalappal!

    Utólag kicsit bánom is hogy nem vettem 25d helyett legalább 30D v 30i-t.Nem lenne lényegesen magasabb fogyasztásom,viszont élményben jóval többet adna.

    Tudnál esetleg egy olyan hosszabb videot csinálni,hogy kevés városi és normál autóúti közlekedésnél hogyan váltogat fel a váltód?

    Ebben az lenne a pláne,hogy megnézném nálad hogy viselkedik/meddig engedi pörögni/hogyan alkalmazkodott a te stílusodhoz....(kicsit bizonytalan vagyok benne hogy a sajátom 100%-os)

    Nagyon megköszönném...

    raczger: Kereskedők mostanában ár tekintetében nagyon kötik az ebet a karóhoz,ezt tapasztaltam én is.

    Egyébként én a fényezési hibákkal ált. jobban együtt tudok élni,mintha műszakilag lenne kifogásolható,de a fényezési hiba utólagos javítási is drága mulatság. Nálam most nagyon durva kulcsos meghúzásokra (4 elem + járulékos munka) 120k-s ajánlatot adtak.

    [ Szerkesztve ]

    Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

Új hozzászólás Aktív témák