Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    válasz Anti666 #87 üzenetére

    Hihetetlen, hogy milyen bátor emberek vannak! Lopott, pontosabban warez programot mernek interneten árulni, hát ez már valami! :W

    Azért arra kiváncsi lennék, ha az iGO-ról számlát kérnék mekkorára kerekedne a szemük. Illetve ha külön az iGO-ra nem adnának, de megpróbálnám velük ráíratni a gép számlájára az iGO-t is, akkor mit válaszolnának. Ugyanis az ingyenes frissítéshez a vásárlást majd számlával kell igazolni.

    Én személy szerint nem vásárolnék olyan helyről, ahol elérhetőségnek mindössze egy mobil szám van megadva. Mindenki biztos benne, hogy pár hónap múlva lesz aki felveszi?

    [ Szerkesztve ]

  • Dimond

    csendes tag

    válasz Anti666 #87 üzenetére

    Szia Anti666!

    Köszönöm a segítséged!! :R
    Igen, a térkép a legfontosabb.
    Már beszéltem is velük telefonon és az Igo tényleg warez, de ha szüzen veszem a készüléket, akkor úgyis az lett volna rajta.
    Az aksijára azt mondta az eladó, hogy többet bír mint 1 óra. Lehet csak hazabeszélt. :F
    Ők magánszemélyek és nem adnak számlát, de vállalják az 1 év teljes körű garanciát. Elmondása szerint, ha baj van, akkor a nagykerhez viszik vissza a készüléket.
    Szerintem kipróbáljuk, bár ha ez lenne az első készülékünk, akkor ilyenbe nem ugranék bele, de mint említettem, az előző készüléket ellopták szőröstül-bőröstül (Németo-ban, a ház elől, ahol mindig parkolni szokott a furgon, egy kis falucskában. Ennyit a németekről) (már mobilt is loptak tőlünk :W ), így most nem szívesen áldoznék rá túl sokat. Aztán nehogy így legyen drága! :U De élni veszélyes (és költséges!)
    Ja, és még annyi, hogy mindig frissítik a programot, ahányszor akarom.
    Hát én most hiszek nekik, mert hinni jó, és talán vannak rendes emberek is ezen a földön. :K

    Eri ;]

Új hozzászólás Aktív témák