Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz pokers #117 üzenetére

    Petet tudtommal csak pearl shopból vehetsz, azaz valódi pénzért. De amit a nagyobbikban kapsz sípot, ágyat és petet az több, mint a két csomag közti különbség.

    Botozni nem tudom mennyire lenne értelme, a játék teljes mellbedobással támogatja a 0-24 online afk játékot. Afk pecázás, auto-loop futás, stb. Klienst is le tudod úgy tenni asztalra, hogy ~1 Gb ramot eszik, prociból 1-2%-ot és megy a háttérben szépen. Bár azt nem értem, hogy ebben nekik mi a jó. Egyszerűen a magasabb szintűeknek jobb loot esik, az aktuális top cuccok pedig nem olcsóak.

    Nekem lassan fél milla összejött, ami nem sok, de igazából csak nézelődök erre-arra, meg pecázok. Estére még nem hagytam úgy a gépet, majd lehet feldobom a HTPCre is, a Kabini egy "kicsivel" kevesebbet eszik, mint az asztalim.

    A combat rendszer amúgy tényleg nagyon látványos, volt egy questem, hogy öljek meg 100 goblint. Olyan 60-70 körül jártam, amikor először felnéztem, hogy hogyan is állok, addig csak a folyamatos darálás ment.

    Cathfaern: Régen voltam már ilyen játékban, ahol a trial meghívó alapú, így elképzelhető. Hátránya, hogy Kinguin-en 6 dodóért vesznek a spammerek 7 napra "teljes" accountot. De tényleg meglepett, hogy még az AH is működik.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák