Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz hackeeeee #106032 üzenetére

    A V750 tök más cucc, mint a V700 vagy a V850. A nagyokat passzolom fejből.

    Én még amire ránéznék, azok a Corsair RMi tápok, a 750W-os pl. egész jóáras is. :K Azok is 10 év gyári garisok már, bár boltfüggő, mennyit adnak meg belőle. Szerintem hasznos a monitorozós interfész, és ezek egész sokáig passzívok maradnak, ráadásul ez is állítható. Bár ezeknek is ez a csapnivaló kábelei vannak sajnos. Nekem is bevált belőle az 550-es Habugi sem panaszkodott a 750-esre.

    (#106034) hpeter10: Így felszínesen nem látok nagy difit a P2 és G2 között. Ugyanaz a Leadex bél, hasonló tudás, ugyanaz az igénytelen kábelezés. :D A ventivezérlésről meg nem tudunk semmit.
    Ha nem csak 5 év gari lenne rajta tuti a V700 vagy V850-et venném. Vagy leginkább a Corsair RMi vagy RMx-et, ahogy tettem is. :DDD

    Na, most a hangost meg a lapos kábelt melyikre írtad? Elsőre azt mondanám, hogy a V850-re, de annak a lapos kábeleit álom kezelni, ehhez képest a G2-es féle zsugorcsöveseket szerintem rémálom, és a V850-em is minden volt, csak hangos nem, pedig két darab is járt nálam. Ja, V700-asom is volt, az is iszonyat halk volt.

Új hozzászólás Aktív témák