Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dtomka

    veterán

    válasz ForRedGlory #2490 üzenetére

    Igen ez 1 alpha, és lehet jobb lesz, de tény így kényszerítenek rá minket (akiknek a grafika is számít!), hogy cseréljünk vga-t.

    :)
    Én is szoktam "tankolni", de remélem lesz
    -1 strike at karkand
    -op locker
    -amiens szerű map, én annak nagyon örülni fogok :)

    (#2492) san01
    Megveszed, és pár hónapra minimum le leszel kötve. Nem lesz kidobott pénz, mert ha nézted a trailer-t, a grafika ott van a toppon. ;)

    Jó ez csak 1 trailer, de mára már elértük azt, hogy a trailer és a game(play) között nincs olyan nagy difi.
    Vannak játékok melyeknél ez nem igaz, de az EA & DICE -nak fontos a BF.

    (#2494) N@idia
    Nekem az első trailer is tetszett. De ez tényleg ...durván jól sikerült.

    Miért nem ezzel indítottak? Akkor hol maradna a meglepetés ereje? Ha az első trailer után 100 playerből 99 ből azt gondolták volna, hogy meg kell venni? Akkor egyből kiderülne, hogy a BF V egy nagyon jó játék lesz.

    De nem ezt tették, játszanak a "néppel"... mert "innen szép nyerni". Valljuk be a többségnek aplha után nem tetszik... nekem is még mindig az, hogy elsőre másra számítottam. Több óra játék után kezd tetszeni... de még mindig nem érzem azt ami tényleg a trailer és a WWII lenne.

    Ezért a 2. trailer alapján azt gondolom, nagyon sok különbség lesz az alpha és a beta között...

    És amikor eladási rekordokat fog döntögetni, akkor majd Ők csak nevetni fognak...
    Szerintem így lesz :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák