Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz DeadMeat #28979 üzenetére

    A poén, hogy folyamatosan vesztésre álltunk és volt vagy 300-as ticket hátrányunk is. Olyan 15:68-ról fordítottunk. Már írtam is a chatbe, hogy nem sok híja lett, hogy győzzünk és kb. 5 mp múlva csak az eredményt láttam, hogy 1 tickettel nyertünk.
    Ha a vesztes csapatban lettem volna az se érdekelt volna, mert tényleg jó meccs volt.

    Lara

    Persze flagrunon már belejöttél ;) Bocsi ezt nem tudtam kihagyni. :R Tudom jól, hogy jó járműves vagy, mert a statod nem hazudik. Meg bf3-ban is azt toltad folyamatosan. Én valahogyan nem tudok /akarok/ beletanulni. Most egy párszor beülök tankba, de sajnos szétszednek egyből. Azt se tudom mit kellene berakni a lövegbe, hogy jobban sebezzen és hasonló okosságot, hogy páncél meg mi egymás. csak azért erőltetem egy kicsit, hogy ez a fantom vagy micsoda meglegyen. Bár nem vagyok ilyen hajkurászós fajta, de már csak 164 kill kell tankkal :D Na az kb. nekem 6 hónap lesz. :K

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák