Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz @rglaaf #11011 üzenetére

    g3 az egy.

    Nekem ezek: LSAT, Bbz-95b, Scar-L, L85A2, L96 sniper, MG36, MK3A1, MTAR 21, ACW-R, SPAS, M417

    Engiben nekem például a sokak által lenézett qbz-95n vált be a legjobban, lézerrel és holoval + egy foregrip-pel irtózatosan jó hipfire eszközzel darálhatod a népet. De célozva is nagyon jó, és recoil-ja konvergál a 0-hoz.

    Ezek mindegyike az adott kasztban erősebb a legtöbb alap fegyvernél. Igaz minden kasztban elérhető egy-egy jó darab, medic-nél a g3 vagy az m416, enginél g36, supportnál a type 88 lmg, reconban meg az m98b, de nem biztos, hogy ezekre az embernek rááll a keze. G3 például hiába sebez nagyot, ha valaki a kicsi fire rate-et nem tudja megszokni, az m16 meg túl gyors. Arany középút tehát pl az l85a2, meg a scar-L.

    L96 is sokkal jobb az összes snipernél szvsz, relatíve kicsi a lövedék esése, és gyors. És sokat sebez. Ezek egyenként ráillenek az m98b-re meg a jng-re. Együtt a kettőt megkapod az l96-tal.
    Nem szentírás persze, lehet van akinek elég az alap fegyver is holott mellette megvan neki az összes dlc-s darab.

    Nekem az alapok nem jönnek be a g3 meg a g36 kivételével.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák