Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoika

    addikt

    válasz Enigma1945 #38020 üzenetére

    Örülök neki! Én magam sem vagyok semminek sem a rabja....hála istennek. Mindenből sikerül jól eltalálnom az összhangot. A Bf3-at is inkább szórakozásnak tartom mint kötelező feladatnak. Sokszor van olyan hét ,hogy le sem ülök a géphez mert inkább filmezek, de van hogy minden nap egy kicsit ....ahogy időm és kedvem engedi.
    Sajnos nincs külön "játszó" szobám (gyerekszobám volt :D ) a nappaliban nyomom fülessel, míg a család fönt az emeleten alszik. Ebből adódóan, játék közben beszélni nem tudok, pedig nagyon kéne ám! Régen egy-egy hevesebb estén volt olyan amikor csak arra lettem figyelmes ,hogy az asszony leveri a fejemről a fülest. :K Jobb a békesség e téren is. Ezért (és mert más játékokkal kezdtek játszani ) széthullott egy jó kis "klán" ......azóta csendben egyedül rambózok.
    Nemrég szó volt ugye a játékstílusról. A régi "klán" (inkább csak barátok egy csapatban, de ezt mindig így hosszú lenne leírni) azért volt jó mert a tagok mind-mind különböző stílusban nyomták. Pl. unokatesóm az olyan aljasféle (C4, akna és claymore) és meg inkább a direktebb , beleállós csatát szeretem. Az okoz örömet ,hogy egy fair party -ban Én jövök ki győztesként. Sőt az még nagyobbat ,ha szinte semmi esélyem és mégis sikerül fölülkerekedni. Pl. simán nekimegyek egy lánghegesztővel a tanknak vagy AA-nak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák