Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz devilinsid3 #22523 üzenetére

    Pedig jó az,mert user error,ha együtt a squad,de nem figyelnek oda...én pont ezt szeretem.Már rég nem is izgat az,hogy mennyi a K/d...menjen az objektíva,és pár "ügyest" lepukkantani.Tipikusan úgy vagyok vele,hogy egy noob kemper megér nekem 3-4 killt is,és pár "ügyes" támogató kiiktatása az ojjektíva' érdekében megérdemli az 1 alatti K/D-t is...de még mindig jól esik szopatni a csapatot,egyedül előremenni,foglalni,metrón átállok mindig a rapeolt csapatba...és általában meg is éri.Sokszor megy a kitörés is...tök mindegy,hogy vesztünk.Persze ehhez kell 1-2 bátor csapattárs,slugos shoti reconnal,spawn beacon...de ha bejön,jó meccsek vannak,örül a vesztes oldal is,nem lesz darálás.Ha minden kötél szakad,marad a rapelők irtása...általában meg is csípem az első helyet...és nem keserű senki szájíze a kör után.Jobb,mint amikor mindenki begubózik sniperbe... :U És persze eredmény nem sok,lőnek párat talán,de hogy ez kinek jó...rakéta,M320,irtsuk a férgesebbjét.Nincs helyzet még Metrón se,amiből rosszul jönne ki az ember,ha hót hülye taplók vannak,még akkor is lehet lőszert osztani,éleszteni,bízni a következő körben :DDD
    De ki mit lát a gémben.Kár,hogy pl.a makrózás elrontotta a "rendes" köröket...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák