Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • boogie84

    veterán

    válasz Honzi #846 üzenetére

    Félreért aki trolloz engem (nem is érdekel a véleménye). Én is vártam, egyenlőre várom is a játékot. Jó lenne ha alternatíva lenne az MW3-ra (cod4-re, TF2-re, MW2-re).

    Egyébként igazad lehet, a videót vmivel fel is kellett venni ám sztem az nagyrészt proci/hdd függő.

    (#870) Neró: Tuti kipróbálom a bétát! Az alapján kerekebb lesz a véleményem.

    (#875) Lorenzo9: Részben egyetértek veled. Ebben a játékban is mint pl TF2-ben is a csapatjáték lesz a lényeg. Gondolom. (elgondolkodtam h steamen megveszem a bc2 full packet 10 ejróért, de mégsem, mert nem tudom h mennyien játsszák, ill h mennyien játsszák a csapatjátékot... ). Meglátjuk milyen lesz. Nekem ez a 64 fő extrém soknak tűnik még mindig.

    (#868) Cybertrone: Sztem semmi baj nem volt az MW2 vagy a codos HC találatrendszerrel. Én azt preferáltam. Nekem nem tetszik h sokat kell lőni az ellenbe. Épp ezért hagytam abba az MW2-t online, mert HC-t senki sem játszik. Áttértem az alternatív MW2-re ahol szerverünk is van. Nincs magas ping (ennek ellenére vmi hiba van a redszerben mert van h belaggol alacsony pingnél is)

    Én is abban bízom h jó játék lesz! Félreértés elkerülése végett!

    [ Szerkesztve ]

    A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Aktív témák